reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 06 26, 12:36
„Šiauliai“ turi naują trenerį

Image
T. Padgursko nuotr.
„Šiaulių“ krepšinio klubo vadovai komandos vairą nusprendė patikėti 27 metų Gediminui Petrauskui, skelbia klubo svetainė bcsiauliai.lt.

 

„Taip, sukirtome rankomis su šiuo specialistu“, - po pirmadienį įvykusio susitikimo šią žinią patvirtino klubo valdybos pirmininkas Alfonsas Armalas.

reklama

 

Jauniausias iš LKL ekipas treniravusių trenerių Gediminas Petrauskas pajėgiausioje lygoje debiutavo prieš porą metų. 2010-2011 m. šis specialistas treniravo Palangos „Naglio“ komandą, o praėjusį sezoną dirigavo Kėdainių „Nevėžio“ ekipai.

 

2011/2011 m. G.Petrausko vedama kėdainiečių ekipa pasiekė ne vieną skambią pergalę tiek LKL (9 pergalės ir 13 pralaimėjimų), tiek BBL (10 ir 10) čempionate.

 

LKL čempionate „Nevėžis“ sugebėjo išvykoje įveikti Vilniaus „Lietuvos rytą“ (86:84). LKF taurės ketvirtfinalyje kėdainiečiai peržengė „Šiaulių“ barjerą (81:73 ir 86:92) ir turnyre iškovojo trečiąją vietą.

 

Šio trenerio auklėtiniai sensacingai nuskriaudė šiauliečius ir BBL turnyre, kai žaisdami išvykoje per 55 sek. panaikino šeimininkų turėtą 11 taškų pranašumą (86:75), o per pratęsimą išplėšė ir pergalę - 105:99.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >