reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Gediminas Dūda, Sportosavaite.lt   
2011 09 19, 01:07
S. Scariolo: „Pirmas žingsnis link čempionų titulo buvo pokalbis po fiasko Stambule“

Image

Po pergalės finale prieš Prancūzijos ekipą, Ispanijos rinktinės treneris S. Scariolo pažymėjo, kad pergalę lėmė komandinis krepšinis.

 

„Džiaugiuosi, kad šiame čempionate palaikėme aukštą lygį. Pavyko surinkti ne tik talentingas asmenybes, bet ir įkvėpti jas, kad žaistų kaip komanda: pasiaukojančiai, iš širdies ir dėl bendro tikslo. Pirmas šios didžiosios pergalės žingsnis buvo žengtas po fiasko Stambule, kuomet mes nesusitelkėme ir pamynėme savo žmonių lūkesčius“.

 

reklama

 

 

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinės treneris V. Collet dėl pralaimėto finalo labai neapgailestavo.

 

„Ispanija šiandien parodė dar kartą, jog yra geriausi Europoje. Negaliu sakyti, kad mes žaidėme blogai, tiesiog tais momentais, kuomet mums pavykdavo šiek tiek priartėti, jie rasdavo sprendimus kaip tą skirtumą vėl padidinti. Mes neturėtume būti nusivylę, nes puikiai suprantame, kad ispanai buvo tiesiog geresni“.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
   

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >