reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2011 01 04, 11:37
Romanovas: Mirzos Begičiaus agentų elgesys primena pedofilus

Image
Kauno „Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas išsakė savo nuomonę apie Mirzos Begičiaus situaciją. Vienašališkai dar pusantrų metų turėjusį galioti kontraktą su „Žalgiriu“ nutraukusius vidurio puolėjo agentus verslininkas palygino su pedofilais ir pridūrė, jog Lietuvos krepšinio laukia futbolo likimas.

 

„Tai, kas atsitiko su Kauno „Žalgirio“ žaidėju Mirza Begičiumi, nėra atsitiktinumas, tai – šiuolaikinio sporto dėsningumas, – V.Romanovo žodžius cituoja portalas kaunodiena.lt. – Agento noras negarbingai užsidirbti – vienas reikalas, tačiau, kai tenkinami tik asmeniniai interesai ir žlugdoma jauna asmenybė, tai panašu į pedofilo elgesį.“

reklama

 

V.Romanovas neabejoja, jog paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje su Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda M.Begičius „praktiškai nežaidė“, o „tai jau – nusikaltimas ir komandos griovimas“.

 

„Žalgirio“ savininkas siūlo priimti įstatymą, jog bent dviem klubams pareiškus nepasitikėjimą agentu, licencija iš jo būtų atimama.

 

„Nesuprantu, kokia prasmė investuoti į bet kurį sporto klubą, jeigu žaidėjus, kaip savo nuosavybę, valdo agentai? Dar blogiau, kai ir trenerius valdo“, – tęsė V.Romanovas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama