reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 07 22, 12:15
Rinktinėje – J.Mačiulio atvykimas ir Ž.Janavičiaus trauma

Image
LKF nuotr.
FIBA Pasaulio Taurės varžyboms besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė papildymo – pirmadienį vakare prie komandos prisijungė iki tol individualiai sportavęs krašto puolėjas Jonas Mačiulis.

 

„Kol kas Jonas ir toliau dar dirbs pagal atskirą programą – keletą dienų atiduosime jį į mūsų fizinio rengimo trenerio Sigito Kavaliausko rankas, o po to jau įtrauksime ir į bendrą programą“, - sakė rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas.

reklama

 

Deja, tą patį pirmadienio vakarą rinktinės trenerių štabas ir žaidėjais sulaukė ir nemalonios žinios. Per treniruotę traumą patyrė vienas kandidatų Žygimantas Janavičius, o Kauno klinikose atlikus išsamius tyrimus, paaiškėjo, kad 25-erių gynėjui lūžo delnikaulis.

 

Pasak rinktinės gydytojo Vytenio Trumpicko, šiuo metu krepšininkui uždėtas specialus įtvaras, o sportuoti Ž.Janavičius negalės mažiausiai mėnesį. V.Trumpickas kol kas nesiryžo prognozuoti, ar ši trauma palaidojo žaidėjo viltis žaisti 2014 m. FIBA Pasaulio taurės varžybose. „Kol kas sunku pasakyti. Sportuoti Žygimantas negalės mažiausiai mėnesį, o po to žiūrėsim, kaip greitai gyja kaulas“.

 

Treneris J.Kazlauskas nusprendė, kad naujo krepšininko vietoj traumuoto Ž.Janavičiaus nekvies. „Žygimantas lieka su komanda. Kai jau nuveikta šitiek darbo, visi žaidėjai žino derinius, kažkokiam naujam žmogui įsijungti būtų labai sunku, - kalbėjo J.Kazlauskas. – Žygimanto trauma sunki, bet visada yra vilties. Todėl jis ir toliau bus su mumis, stebės mūsų darbą, pats sportuos treniruoklių salėje“.

 

Kontrolinių rungtynių ciklą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės liepos 26 d. Tą dieną lietuvių varžovai Šiauliuose bus atrankai į Europos čempionatą besirengiantys kaimynai latviai. Paskutines rungtynes Lietuvoje prieš išvykstant į Pasaulio taurės varžybas Ispanijoje šalies rinktinė sužais rugpjūčio 18 d. Kaune su Slovėnijos ekipa.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >