reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 05 29, 18:39
Rimantas Cibauskas perrinktas LSKL prezidentu

Image
R. Cibauskas
Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus klaipėdietis Rimantas Cibauskas. 51-erių krepšinio specialistas Šiauliuose vykusioje LSKL rinkiminėje - ataskaitinėje konferencijoje vienbalsiai išrinktas jau ketvirtajai kadencijai.

 

„Įgavau LSKL narių, trenerių pasitikėjimą. Malonu, kad jie įvertino mano darbą ir vieningai palaikė. Tai įpareigoja dar labiau stengtis ir kryptingai dirbti. Tikiu, kad per artimiausius metus LSKL lyga dar labiau kilstelės į viršų", - sakė R. Cibauskas.

reklama

 

Jis pabrėžė, kad LSKL didelį dėmesį skiria ne tik krepšiniui, bet ir mokslams, skatina patriotizmo ir savo universiteto vertinimo jausmą.

 

„Juk šioje lygoje krepšininkai kovoja ne dėl pinigų, nėra sudarę tūkstantinių kontraktų, kovoja dėl savo universiteto garbės, patriotizmo", - paaiškino LSKL prezidentas.

 

LSKL vadovaujama R. Cibausko įgavo naują veidą – organizuojamos įspūdingos sezonų uždarymo ir LSKL žvaigždžių dienos šventės.

 

Taip pat kreipiamas didžiulis dėmesys ir į mokslus – gabiausieji studentai kasmet apdovanojami tūkstantinėmis stipendijomis.

 

„Buvo įprasta, kad talentingas, vos baigęs mokyklą jaunuolis iškart išvyksta žaisti ir studijuoti į JAV. Dabar situacija pasikeitė kardinaliai: LSKL pasiekė aukšto lygio krepšinį, o studijos universitete suderintos su sportiniu režimu", – pakartojo ne kartą sakytus žodžius R. Cibauskas.

 

Anot jo, sustabdyti krepšininkų emigraciją pavyko iš esmės pakeitus požiūrį į aukštąjį mokslą.

 

„LSKL ir universitetams kartu gerinant sąlygas tobulėti ir kartu siekti sportinių aukštumų, jaunuosius krepšininkus pavyko įtikinti pasilikti Lietuvoje. Jie suprato, kad reikia studijuoti, įgyti profesiją, nes žais krepšinį ne amžinai", – teigė klaipėdietis.

 

Priminsime, kad LSKL komandos puikiai reprezentuoja šalį, ne kartą aukščiausios prabos medalius skynė SELL žaidynėse, Europos studentų krepšinio čempionatuose, universiadose.

 

„LSKL komandų lygis yra aukštas, čempionatas - įdomus ir intriguojantis. Jau ne pirmus metus finalinio ketverto dalyviai paaiškėja tik paskutiniojo reguliaraus čempionato turo metu. nuo to žiūrovams tik įdomiau", - teigė R. Cibauskas.

 

Anot jo, per LSKL rinkiminę-ataskaitinę konferenciją buvo nuspręsta į pirmąją vaikinų grupę priimti naują komandą - Kauno kolegiją (KK).

 

„Anksčiau pirmoje grupėje varžėsi tik universitetų komandos, tačiau šiemet buvo pritarta, kad joje varžytųsi ir antros vaikinų grupės vicečempionai - Kauno kolegijos krepšininkai", - teigė R. Cibauskas.

 

Iš viso LSKL čempionate 2013-2014 metais varžėsi net 26 komandos (9 pirmoje vaikinų grupėje, 6 merginų ekipos ir 10 antroje vaikinų grupėje).

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
   

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >