reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 06 11, 11:47
„Prienai“ keičia pavadinimą

Image
D. Kanapecko nuotr.
Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio federacijos taurės ir ketvirtosios LKL vietos laimėtojas, „Prienų“ krepšinio klubas nuo šiol vadinsis naujojo pagrindinio komandos rėmėjo, „TonyBet“ vardu.

 

Pirmadienio vakarą vykusiame krepšinio klubo valdybos posėdyje buvo pritarta siūlymui pakeisti komandos pavadinimą į „TonyBet“, o šios lažybų bendrovės savininkas ir sporto mecenatas Antanas Guoga tapo klubo valdybos nariu.

reklama

 

„Labai džiaugiuosi, kad tapome pagrindiniais Prienų krepšinio klubo rėmėjais. Tai yra jauna ir be galo ambicinga komanda, kuri labai aktyviai prisideda prie jaunųjų Lietuvos krepšinio talentų ugdymo“, - po valdybos posėdžio sakė naujojo komandos pagrindinio rėmėjo, lažybų bendrovės „TonyBet“ savininkas, A. Guoga.

 

Lažybų bendrovė „TonyBet“ Prienų krepšinio klubą pradėjo remti dar praėjusio sezono pradžioje, o pasibaigus sezonui nutarė bendradarbiavimą pratęsti tapdama pagrindiniu klubo rėmėju.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.



 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >