reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 12 21, 17:37
Paskelbti geriausi 2015 m. Lietuvos krepšininkai

Image
Jonas Ma�iulis
Geriausių 2015 m. krepšininkų rinkimų, kuriuos drauge su Delfi.lt ir „Radiocentru” organizavo Lietuvos krepšinio federacija, laureatais tapo Jonas Mačiulis ir Gintarė Petronytė. Lietuvos rinktinės vidurio puolėja šį titulą laimėjo antrąsyk iš eilės.

 

Savo ruožtu puolėjas J.Mačiulis geriausiu Lietuvos krepšininku pripažintas pirmą kartą.

reklama

 

„Tikrai to nesitikėjau, nes niekada nebuvau panašių rinkimų favoritas. Nenorėčiau to sureikšminti, tačiau prisipažinsiu, kad jausmas malonus. Juk visuomet malonu kažkokioje srityje būti geriausiu, kad ir trumpą laiką. Ačiū tiems žmonėms, kurie mane prisiminė”, – sakė 30-metis Lietuvos rinktinės ir Madrido „Real” puolėjas.

 

Ispanijos taurę, nacionalinį čempionatą ir Eurolygą praėjusį sezoną laimėjęs puolėjas J.Mačiulis surinko 37,4 proc. balsų.

 

Ateinančiais metais Lietuvos vyrų rinktinei ir sau J.Mačiulis linkėjo sėkmės Olimpinėse žaidynėse.

 

„Linkiu kokio nors medalio, kad bent ir bronzos. Juk jau bus prabėgę 16 metų, kai lietuviai krepšininkai pastarąjį kartą pasipuošė žaidynių apdovanojimais. Olimpinio medalio trūksta ir mano, ir dabartinės komandos kolekcijoje, o ir visai Lietuvai tai būtų nuostabi dovana”, – sakė J.Mačiulis.

 

Antrąją vietą užėmė taip pat Ispanijoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas – 16 proc. „Toronto Raptors” vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas atsiliko pusę procento (gavo 15,5 proc. balsų) ir užėmė trečiąją rinkimų vietą.

 

Iš moterų daugiausia Delfi.lt skaitytojų ir „Radiocentro” klausytojų simpatijų sulaukusi G.Petronytė gavo beveik 38,6 proc. balsų. Tai – trečias G.Petronytės geriausios Lietuvos krepšininkės titulas.

 

„Toks įvertinimas visada smagus ir malonus. Dėkoju visiems už palaikymą”, – sakė G.Petronytė.

 

Pasak krepšininkės, šiais metais svarbiausia akimirka krepšinio aikštėje jai buvo Europos čempionate.

 

„Europos čempionate vasarą buvome atsidūrę per žingsnį nuo galimybės žaisti Olimpinėse žaidynėse. Tai buvo pati svarbiausia akimirka ir tikslas šiais metais. Gaila, jog nepavyko jo įgyvendinti, – sakė G.Petronytė. Ji taip pat linkėjo Lietuvos krepšiniui sėkmės ateinančiais metais. – Visoms Lietuvos krepšinio komandoms noriu palinkėti, kad kitais metais pasiektų užsibrėžtų tikslų, eitų pirmyn ir tobulėtų. O visoms šalies rinktinėms, kurios gins Lietuvos garbę, linkiu tik pergalių ir garsinti mūsų mažos šalies vardą. Tikiu, kad su pilnomis salėmis aistruolių galime visi to pasiekti”.

 

G.Petronytei įkandin sekusi atakuojanti gynėja Kamilė Nacickaitė surinko 31,9 proc. balsų. Trečia liko puolėja Laura Svarytė, rungtyniaujanti Lietuvoje – 8,4 proc. balsų.

 

Geriausio krepšininko ir krepšininkės rinkimai prasidėjo gruodžio 1 d. ir tęsėsi iki gruodžio 18-osios.

 

Geriausių Lietuvos metų krepšininkų rinkimai surengti jau aštuntą kartą. 2008-aisiais geriausiu buvo išrinktas Ramūnas Šiškauskas (vyko bendri moterų ir vyrų rinkimai), 2009-aisiais — G.Petronytė ir L.Kleiza, 2010-aisiais — S.Linkevičienė ir L.Kleiza, 2011-aisiais — R.Valentienė ir J.Valančiūnas, 2012-aisiais — S.Linkevičienė ir J.Valančiūnas, 2013-aisiais – L.Pikčiutė ir M.Kalnietis, pernai – G.Petronytė ir J.Valančiūnas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >