reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 11 27, 12:01
„PZU Lietuva“ apdraudė „Žalgirio areną“

Image
Arena
„PZU Lietuva“ jau penktą sezoną iš eilės pasirašė paramos sutartį su Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu. Šiemet bendradarbiavimas tapo dar glaudesniu – bendrovė apdraudė ir krepšinio klubo namų areną.

 

reklama

„Žalgirio“ arena – didžiausia arena Baltijos šalyse ir viena moderniausių Europoje – bus apdrausta kompleksiniu draudimu. Komercinio turto draudimo suma – daugiau kaip 200 mln. Lt.

 

„PZU Lietuva“, suteikdama arenai bendrosios civilinės atsakomybės draudimą, apdraus visus arenoje besilankančius žiūrovus. Arenoje per vieną renginį telpa iki 17 500 žiūrovų – jais bus pasirūpinta netikėto įvykio metu. Per dvejus veiklos metus arenoje apsilankė jau 1,5 mln. lankytojų.

 

„Didžiuojamės, būdami „Žalgirio“ klubo rėmėjų komandoje. Nuo šiol ekipos namams suteikiame ir kompleksinę draudimo apsaugą. Taip tikimės sustiprinti tiek žiūrovų saugumo jausmą, tiek „Žalgirio“ komandą. Norime prisidėti prie istorinio Lietuvos klubo sėkmės, pasirūpindami ta jų veiklos puse, kurią išmanome geriausiai“, - sakė „PZU Lietuva“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

 

„Džiaugiamės, kad mūsų bendradarbiavimas su „PZU Lietuva“ tęsiasi jau penkerius metus. Nuo šiol „Žalgirio“ arena ir Kauno „Žalgiris“ yra vienose rankose, tad komandos ir arenos administracijos darbuotojai sieks bendrų tikslų – sėkmingo ir pergalingo Kauno „Žalgirio“ gyvavimo bei pelningos arenos veiklos“, - sakė „Žalgirio“  komandos vadovas Paulius Motiejūnas.

 

Jis pabrėžė, kad dabar Kauno „Žalgirį“ žiūrovai remia ne tik lankydamiesi krepšinio rungtynėse, bet ir koncertuose, parodose ar kituose arenoje organizuojamuose renginiuose.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >