reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 07 23, 15:52
„Neptūnas“ važinėsis su BMW

Image
BMW
Klaipėdos krepšinio klube „Neptūnas“ džiugios permainos – sėkmingai pasirašytos net dvi bendradarbiavimo sutartys. Naujuoju „Neptūno“ treneriu paskelbtas Dainius Adomaitis, iki šiol sėkmingai treniravęs Utenos „Juventus“ klubą.

 

Taip pat vienu pagrindinių „Neptūno“ partnerių tapo „Krasta Auto Klaipėda“, kuri sėkmingo bendradarbiavimo pradžiai krepšinio klubui įteikė naujų 7-os serijos BMW automobilių raktelius.

reklama

 

Naujais 7-os serijos BMW automobiliais komandos treneris Dainius Adomaitis ir klubo krepšininkai keliaus ne tik į treniruotes, bet ir į išvykas su artimaisiais bei draugais laisvu laiku nuo treniruočių. Patogioms ir saugioms sportininkų kelionėms, „Krasta Auto Klaipėda“ pasirūpino specialiomis BMW automobilių komplektacijos.

 

„Nauji 7-os serijos BMW automobiliai išsiskiria savo erdvumu ir aukštu komforto lygiu, todėl aukštaūgiai krepšininkai net ir ilgoje kelionėje jaustis puikiai. Visi BMW automobiliai yra su įdiegta išmaniąja keturių varančiųjų ratų sistema „x-Drive“ ir  LED tipo priekiniais žibintais, kurie išvykas padarys ne tik patogias, bet ir saugias. Tikimės, kad šis, abejoms pusėms naudingas, projektas padės klubui siekti įspūdingų pergalių ir taps ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia“, – teigia BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

 

„BMW 730d x-Drive“ versijos 2,9 l 190 kW/258 AG galios variklis su aštuonių pavarų automatinė greičių dėže įsibėgėja iki 100 km per 5,8  sekundės. 7 serijos BMW automobiliai yra vieni efektyviausių savo segmente – BMW „TwinPower Turbo“ šešių cilindrų dyzelinis variklis su „Cammon rail“ tiesioginio įpurškimo sistema 100 km sunaudoja 6 litrus degalų. Visiems automobiliams suteikiama dviejų metų garantija be ridos apribojimo.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >