reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 04 23, 13:01
Narui Zanolinui įteiktas Santakos garbės ženklas

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Istorinėje Kauno sporto halėje, minint Lietuvos krepšinio 90-metį, miesto meras Andrius Kupčinskas įteikė I laipsnio Santakos garbės ženklą „FIBA Europe" generaliniam sekretoriui Narui Zanolinui.

 

„Šis apdovanojimas yra mūsų padėka už gražų bendradarbiavimą ir tikėjimą, kad Kaunas gali surengti aukščiausio lygio krepšinio čempionatą. Sekretorius ne kartą lankėsi Kaune, kai „Žalgirio" arena dar buvo statoma, ir nors ne visi darbai dar buvo baigti, buvo priimtas sprendimas finalines Europos vyrų krepšinio varžybas rengti Kaune. Dar kartą noriu padėkoti už parodytą pasitikėjimą", - pasiruošimą čempionatui prisiminė miesto vadovas.

reklama

 

Šių metų vasarį Lietuvos krepšinio federacija buvo pateikusi N. Zolinio kandidatūrą Kauno miesto garbės piliečio vardui suteikti.

 

Įspūdingas renginys Kauno sporto halėje tapo pagrindiniu jubiliejinių Lietuvos krepšinio metų akcentu. Oficialia Lietuvos krepšinio gimimo diena laikoma 1922 m. balandžio 23 d., kai buvo Kaune buvo sužaisto pirmos oficialios krepšinio rungtynės. Tądien aikštelėje susikovė Kauno rinktinė ir Lietuvos fizinio lavinimosi sąjungos (LFLS) komanda. Istorinį mačą rezultatu 8:6 laimėjo LFLS ekipa.

 

Po devynių dešimtmečių į šventinį renginį susirinkę žiūrovai galėjo pamatyti šiai progai sukurtą keturių dalių istorinį siužetinį pasakojimą apie prieškario, pokario, nepriklausomybės bei šių laikų krepšinį. Įspūdingo menininkų pasirodymo metu pagerbti labiausiai šalies krepšiniui nusipelnę žmonės.

 

Istorinėje Kauno halėje pristatyta krepšinio istoriko, kolekcininko Vytauto Gudelio. Specialioje ekspozicijoje demonstruojami svarbiausi šalies krepšininkų iškovoti trofėjai.

 

Lietuvos krepšinio 90-mečiui buvo skirtas ir kovo pabaigoje Notingeme įvykęs pirmasis Anglijos lietuvių studentų krepšinio turnyras „Nottingham 2012". Šia sukakčiai paminėti Vilniuje surengtas seminaras „Minint Lietuvos krepšinio 90-metį: šiuolaikiniai vadybos iššūkiai". Balandžio 19 d. Kauno „Romuvos" kino teatre vyko filmų apie Lietuvos krepšinį vakaras.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >