reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 11 15, 13:32
NBA sezonas – ties bedugne 

Image
D. Fisher
Pirmadienį NBA klubų savininkai su krepšininkais ir vėl nesusitarė. Tuo pačiu ir žlugo viltys dar šiemet surengti 72 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną.

 

Krepšininkai taip pat pareiškė siekiantys išformuoti NBA žaidėjų sąjungą. Tokie veiksmai tik dar labiau sustiprina mintis, kad sezonas šiais metais bus atšauktas.

reklama

 

Krepšininkams buvo siūloma pajamas dalintis per pusę, kas, anot NBA komisaro Davido Sterno, yra geriausias pasiūlymas abiem pusėms. Tačiau toks variantas žaidėjams netiko.

 

D. Sternas pridūrė, kad kitą kartą susėdus prie derybų stalo krepšininkams bus siūloma gauti 47 proc. pajamų.

 

„Derėjomės dvejus su puse metų. Savininkai pateikė geriausią pasiūlymą ir jei jis yra nepriimtinas, siūlysime 47 proc. pajamų ir ne tokią lanksčią algų kepurę“, – sakė D. Sternas.

 

Jeigu žaidėjai būtų sutikę su pasiūlymu, NBA sezonas būtų prasidėjęs gruodžio 15 d. ir būtų sužaistos 72 rungtynės.

 

Iš viso NBA lokautas tęsiasi jau 137-ą dieną – jis prasidėjo liepos 1 dieną, kai baigėsi ankstesnė šešerius metus galiojusi kolektyvinė sutartis.

 

 


 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >