reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 12 10, 17:43
M. Lukauskis: „Šeškus yra labiau draugas nei treneris“ (video)

Image
M. Lukauskis
Šiemet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prestižą kaip reikiant pakėlė šalies grandams neįtikę arba iš užsienio į gimtinę rungtyniauti grįžę krepšininkai. Paskutiniuoju tokiu tapo Prienų „TonyBet“ komandos pirkinys Mindaugas Lukauskis.

 

reklama

198 cm ūgio gynėjas mėnesį stažavosi Bilbao „Basket“ ekipoje, tačiau žaidėjams grįžus po traumų, sutartis su panevėžiečiu pratęsta nebuvo.

 

„Džiugu grįžti į namus. Truputi keista, nes aš Prienuose, o šeima – Vilniuje. Laisvą dieną sėdi į automobilį ir lėki namo, – pokalbį su „SportoTV.lt“ pradėjo Lukauskis.

 

Puolėjas rungtyniauti į Lietuvą grįžo po ketverių metų pertraukos. 2009 metais palikęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą jis vilkėjo Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos bei Turkijos klubų marškinėlius. Lukauskis neabejoja, jog per šį laikotarpį LKL ženkliai sustiprėjo.

 

„Kontrastas tikrai jaučiamas. Seniau šalies grandams įkąsti galėdavo „Šiauliai“, galbūt dar „Neptūnas“, o dabar – „Nevėžis“, „Neptūnas“, „TonyBet“, „Juventus“, „Šiauliai“, „Pieno žvaigždės“ ar netgi „Lietkabelis“. Pavyzdžiui, man būnant Vokietijoje, nuvažiavus žaisti rungtynių su turnyro lentelės apačioje esančia komanda, nebuvai tikras ar laimėsi, – savo patirtį Vokietijoje prisiminė Lukauskis. – Turi atiduoti 100 procentų savęs, jog pasiektumei pergalę. Tai daro čempionatą tik dar įdomesnį.“

 

Lukauskis Prienų ekipą papildė prieš mėnesį, todėl jau spėjo ir gerai susipažinti su charizmatiškuoju treneriu Virginijumi Šeškumi.

 

„Kiekvienas treneris turi ir savo pliusų bei minusų. Galima sakyti jis labiau draugas nei treneris. Aišku, žiūrint rungtynes, Šeškus neatrodo labai draugiškai, tačiau tai yra emocijos. Kas kaip moka, tas taip reaguoja“, – savo trenerį apibūdino Lukauskis.

34 metų krepšininkas yra vyriausias „TonyBet“ gretose, tačiau tuo pačiu ir ilgiausiai laiko aikštelėje praleidžiantis žaidėjas (vid. 35 min). Lukauskis pernelyg į savo amžių dėmesio nekreipia bei teigė galintis rungtyniauti aukščiausiu lygiu dar bent 3-6 metus.

 

„Kartais man sako, jog treneris manęs nelabai nori dėl mano amžiaus, tačiau juk tai įrašyta pase, bet aš pats taip nesijaučiu. Tikrai visą vasarą nesėdžiu ir nieko nedarau. Jau šešerius metu nesu turėjęs rimtos traumos, – į stalą tris kartus pabeldžia Lukauskis. – Jeigu nebūtų energijos bei noro – iš karto dėčiau tašką ir kabinčiau sportbačius ant vinies.“

 

Šį sezoną LKL Lukauskis spėjo sužaisti penkerias rungtynes ir vidutiniškai pelno po 14,8 taško, atkovoja po 4,4 ir perima po 3 kamuolius bei atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

 

Lukauskis su „SportoTV.lt“ taip pat kalbėjosi apie treniruočių intensyvumą Valensijoje, Šeškaus temperamentingumą, žaidimą Prienuose bei karjeros pabaigą.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >