reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 09 09, 19:29
M. Kalniečiui Europos čempionate nėra lygių!
Image
Šiemet Kalnietis perdavimų negaili
Mantas Kalnietis Europos čempionate užtikrintai pirmauja pagal rezultatyvius perdavimus komandos draugams – vidutiniškai jų atlieka net po 8,7.

 

Rungtynėse su Belgija M. Kalnietis padarė net 13 rezultatyvių perdavimų.

 

Artimiausias jo persekiotojas Milošas Teodosičius iš Serbijos rinktinės, rezultatyviai asistuojantis vidutiniškai po 6,8 taško.

reklama

 

Tarp Europos čempionato statistikos lyderių dar patenka ir Jonas Valančiūnas, atkovojantis vidutiniškai po 10 kamuolių ir pirmaujantis pagal šį rodiklį kartu su Janu Vesely iš Čekijos ir Andrejumi Voncevičiumi iš Rusijos.

 

J. Valančiūnas patenka ir į rezultatyviausių čempionato žaidėjų penketuką, kuriame užima ketvirtąją vietą (vid. 19,7 tšk.). Joną lenkia tik Pau Gasolis iš Ispanijos (vid. 23,7 tšk.), Danilo Gallinari iš Italijos (22) ir Omri Casspi iš Izraelio (20).

 

Šiandien, trečiadienį, Lietuvos rinktinė po dienos pertraukos vėl žaidžia rungtynes ir susitinka su Estijos ekipa. Mačą 21.30 val. Tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Visą Lietuvos rungtynių TV transliacijų tvarkaraštį galite rasti čia .

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >