2011 01 12, 20:10
„Lietuvos rytas“ pralaimėjo Kazanėje

litnews.lt nuotr.
Trečiadienį „Lietuvos rytas“ VTB lygos rungtynėse Kazanėje rezultatu 66:64 pralaimėjo vietos „Uniks“ komandai ir smarkiai sukomplikavo savo galimybes patekti į lygos finalinį ketvertą.

Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė apylygiai, antrajame „Lietuvos rytas“ perėmė iniciatyvą ir vienu metu pirmavo net 14 taškų persvara.

Tačiau trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai panaikino vilniečių persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus – 64:64.

Tačiau varžovų legionierius Terrelas Lyday‘us netrukus pataikė du baudos metimus, o per likusį laiką, nors ir pasigynė, nuo „Uniks“ atakų, patys nesugebėjo pelnyti taškų.

Vienoje atakoje Artūras Jomantas prarado kamuolį, kitoje – Kelly McCarty blokavo į greitą puolimą pabėgusio Khalido El-Amino metimą iš po krepšio.

„Lietuvos rytas“ VTB lygos čempionate yra iškovojęs 4 pergales ir patyręs 3 pralaimėjimus.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 24 (7/10 dvitaškių, 2/8 tritaškių), Kenanas Bajramovičius 16, Milko Bjelica 13, Cemalis Nalga ir Simas Jasaitis po 4, Artūras Jomantas 2, Steponas Babrauskas 1, Arvydas Šikšnius, Jonas Valančiūnas, Bradas Newley ir Khalidas El-Aminas taškų nepelnė.

„Uniks“: Kelly McCarty 25 (5/8 tritaškių, 9 atk. kam.), Terrellas Lyday 18 (10/12 baudų), Maciejus Lampe 6, Zacharas Pašutinas 5, Piotras Samoilenka 4, Vladimiras Veremeenko, Hasanas Rizvičius ir Slavko Vranešas po 2.