2010 11 17, 21:30
„Lietuvos rytas“ pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo sutriuškindamas „Ciboną“

litnews.lt nuotr.
„Lietuvos rytas“ pirmąją savo pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo įspūdingai, net 28 taškų persvara (90:62), namuose įveikęs Zagrebo „Ciboną“.

Vilniečiams neprireikė, net Šarūno Jasikevičiaus pagalbos, kuris pasirodė ketvirtajame kėlinyje, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.

„Lietuvos rytas“ atitrūko nuo varžovų jau pirmajame kėlinyje, antrajame savo persvarą dar padidino, o triuškinantį pranašumą įgijo trečiajame.

Sužaidus dvi minutes ketvirtajame kėlinyje po Jono Valančiūno dėjimo – 68:38. Netrukus – 76:38, 81:44. Rungtynės baigėsi rezultatu 90:62.

Paskutiniame ketvirtyje vilniečiai tiesiog smaginosi: kroatų krepšį nuolat drebino „Lietuvos ryto“ aukštaūgių dėjimai, žiūrovai spėjo išvysti ir keletą firminių Jasikevičiaus perdavimų. Jis per nepilnas 6 min. atliko rezultatyvų perdavimą ir prametė dvitaškį bei tritaškį.