2009 12 16, 22:07
„Lietuvos rytą“ „Olympiacos“ parklupdė tik po pratęsimo

Image
„Lietuvos rytas“
Puikiai žaidęs Vilniaus klubas tik po itin atkaklių rungtynių, po pratęsimo, rezultatu 83:89 namuose turėjo pripažinti žvaigždėtojo Pirėjo „Olympiacos“ klubo pranašumą

Veržliai, tarsi uraganas, rungtynes pradėjęs „Lietuvos rytas“ netruko susikrauti apčiuopiamos persvaros – 15:4.

Po „Olympiacos“ trenerio Panajočio Jankio paprašytos minutės pertraukėlės graikų klubo žaidėjai atsigavo. Iš vilniečių persvaros beveik nieko neliko, tačiau jie neleido svečiams perimti žaidimo kontrolės.

Puikiai pataikydami iš toli, protingai derindami pozicines ir greitas atakas, vilniečiai tik kartą leido graikams persverti rezultatą.

Iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio „Lietuvos rytas“ beveik visą laiką nedidele persvara buvo priekyje. Tik tada svečiai sugebėjo įgyti stabilesnę kelių taškų persvarą.

Tuo metu pagrindiniai Vilniaus klubo aukštaūgiai jau turėjo po keturias pražangas, o netrukus vienas po kito turėjo palikti aikštę dėl penkių pražangų.

Vis tik pačią rungtynių pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė vilniečiai ir Bojanas Popovičius dviem baudų metimais išplėšė pratęsimą – 74:74.

Pratęsime sėkmingiau žaidė „Olympiacos“, kurie beveik visą laiką pirmavo 5–4 taškais. Paskutinę pratęsimo minutę „Lietuvos rytas“ sugebėjo priartėti iki trijų taškų, bet tai buvo viskas. Pergalę rezultatu 83:89 (22:13, 12:20, 23:20, 17:21, 9:15) šventė graikai.

„Lietuvos rytas“: B.Popovičius 19 (5 per. kam.), M.Gecevičius 17, M.Bjelica 13, A.Jomantas 11 (6 rez. perd.), D.Borovnjakas 8, S.Babrauskas 6, D.Zavackas 5 (7 atk. kam.), A.Baynesas 4.

„Olympiacos“: L.Kleiza (11 atk. kam.) ir I.Bourousis po 19, J.Childressas ir Milošas Teodosičius po 18, N.Vujčičius 6.

Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.