reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
sportosavaite.lt   
2015 08 06, 13:44
„Lietuvos Rytas” sugrįžta į „Siemens“ areną

Image
D.Kanapecko nuotr.
Gera žinia šalies krepšinio gerbėjams – nuo šiol jie galės stebėti visas „Lietuvos Ryto“ rungtynes Europos taurės turnyro („Eurocup”), Eurolygos ir kitose senojo žemyno pirmenybėse moderniausioje sostinės „Siemens“ arenoje.

 

„Lietuvos Ryto“ ir „Siemens“ arenos pasirašytoje sutartyje numatyta čia krepšinio rungtynes organizuoti iki pat 2020 metų. Aštuonioliktąjį sezoną skaičiuojanti komanda čia šiemet žais ir svarbiausias LKL rungtynes su Kauno „Žalgiriu”.

reklama

 

„Radome bendrą kalbą su „Siemens“ arena ir išsprendėme praėjusį sezoną kilusius nesutarimus. Žaisdami Europos turnyrų ir svarbiausias LKL rungtynes didžiausioje Vilniaus arenoje tikimės pritraukti gerokai daugiau sirgalių. Šiemet subūrėme pajėgią sudėtį, rugpjūčio antroje pusėje komanda pradės rengtis naujam sezonui, kuris, viliamės, bus pergalingas ir aistruoliai turės ne vieną progą mėgautis aukščiausio lygio krepšiniu“, – sakė „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys.

 

Pirmąsias sezono atidarymo rungtynes „Lietuvos Ryto” krepšininkai „Siemens“ arenoje žais jau spalį. Tai bus ir naujojo sezono komandos pristatymo rungtynės. Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Siemens“ arenoje pirmąsias savo varžybas sulošė dar 2004 metais, kai arena buvo tik ką atidaryta.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >