reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 09 04, 23:49
Lietuva patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate (statistika)

Image
litnews.lt nuotr.
Sekmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė rungtynių pradžioje į priekį „paleidusi“ Ispanijos komandą, vėliau jau nesugebėjo „perlaužti“ mačo savo naudai ir patyrė pirmą pralaimėjimą rezultatu 79:91.

 

Pirmas kėlinys.

Ryngtynės prasidėjo taikliu J. Calderon tritaškiu. P. Jankūnas gelbėja komandą iš eilės pataikydamas 5 taškus – 5:5. Tačiau greitai bėgantys ispanai tolsta – po brolių Gasolių taškų jau 7:13.

reklama

 

Lietuviai niekaip nesurengia rezultatyvios atakos, o J. C. Navarrro baudomis ir tritaškiu siunčia lietuvius į minutės pertraukėlę – 7:18. Tačiau lietuviai vis neatsigauna, tik po kelių minučių J. Valančiūnas pagaliau pataiko baudą ir dvitaškį – 10:22.

 

Lietuviai netrukus gauna nesportinę pražangą ir ispanai įgyja net 18 taškų pranašumą – 10:28. Ispanai pirmą kėlinį baigia triuškinančia persvara – 12:31.

 

Antras kėlinys.

Antro kėlinio pradžia nieko gero nežada – iš eilės 4 F. Ryeyes taškai ir rezultatas 12:35. Į pagalbą skuba J. Valančiūnas ir R. Kaukėnas – 21:43. Tačiau ispanai ir toliau tęsia įspūdingą pataikymą, J. Calderon „įsūdo“ du iš eilės tritaškius – 21:49.

 

Lietuviai sunkiai randa kelią iki ispanų krepšio – gelbėja tik pavieniai žaidėjų veiksmai ir baudų metimai – 25:49. Nors ispanai savo greito žaidimo nestabdo, priešpaskutinę kėlinio minutę lietuviai bando atsigauti – M. Pocius pelno dvitaškį su bauda, tai pakartoja ir P. Jankūnas – 34:56.

 

Bet visas iliuzijas sumažinti pranašumą „užgesina“ dar du ispanų tritaškiai – 36:62.

 

Trečias kėlinys.

Kėlinį ispanai pradeda 5 taškais iš eilės – 36:67. Tačiau lietuviai atsako dviem tritaškiais – 42:67. Ispanai ir toliau greitai juda aikšte bei atakuoja rezultatyviai – 46:74. Tiesa, M. Pociaus dvitaškis ir du iš eilės R. Kaukėno reidai priverčia ispanus paimti minutės pertraukėlę – 50:74.

 

Tačiau ir po jos lietuviai tęsia spurtą – 55:74. Nutrūkęs ispanų lietus priverčia varžovus rinkti taškus baudomis, bet J. C. Navarro ir vėl „įsūdo“ tritaškį – 59:81.

 

Ketvirtas kėlinys.

Kėlinį lietuviai pradeda įspūdingu S. Jasaičio dėjimu – 61:81. Tačiau ispanų komandą tempia naujasis atakų lyderis S. Ibaka, kuris iš eilės pelno net 6 taškus – 64:87. Komandos keičiasi nerezultatyviomis atakomis, kol pataiko J. Valančiūnas – 68:87.

 

Lietuviai kyla į paskutinę kovą – po K. Lavrinovič ir T. Delininkaičio tritaškių, Š. Jasikevičiaus dvitaškio ir baudos skirtumas sumažėja iki 12 taškų – 79:91, deja, lietuviai pralaimi.

 

Ispanija: Navarro 22, P. Gasol 17, Ibaka 15, Calderon 12, M. Gasol 8, Fernandez 8.

Lietuva: Valančiūnas 13, Kaukėnas 11, Pocius 11, Jankūnas 8, Jasaitis 6, Songaila 4.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >