reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 09 04, 21:35
Lietuva – Ispanija: laukia kol kas rimčiausias varžovas čempionate

Image
litnews.lt nuotr.
Šiandien Lietuvos rinktinės laukia rimčiausias išbandymas A grupės varžybose – susitikimas su pagrindiniais čempionato favoritais ispanais.

 

Žaidimą akivaizdžiai pagerinusi Lietuvos rinktinė įkvėpė aistruolius tikėtis pergalės. Namuose žaidžianti ir „ant bangos“ esanti Lietuvos komanda šiuo metu tikrai atrodo esanti pajėgi įveikti čempionų titulus ginančius ispanus.

reklama

 

Sportosavaite.lt totalizatoriaus dalyviai mano, kad Lietuva švęs pergalę kelių taškų persvara – dažniausiai spėta taškų persvara – 5.

 

Tačiau nereikia pamiršti, kad Lietuvos krepšininkai pasirengimo čempionatui metu kartą jau įveikė šią žvaigždžių nestokojančią komandą, todėl tikėtis antros iš eilės pergalės – itin sunku.

 

Tai įvertinusios lažybų bendrovės šios dienos favoritais laiko ispanus – pastačius lietuvius galima tikėtis išlošti beveik dvigubai daugiau nei statant už ispanus.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >