reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 08 23, 11:57
Lažybininkai spėja kurią vietą Europos čempionate užims Lietuva

Image
Litnews.lt nuotr.
Kaip jau tapo įprasta, artėjant Europos krepšinio čempionatui savo prognozes pateikia ne tik krepšinio ekspertai ir specialistai, tačiau ir bukmekeriai, kurie tikimybes apskaičiuoja pagal visus žinomus ir nežinomus faktorius.

 

Prieš pat Europos krepšinio čempionato Slovėnijoje startą lažybų bendrovė „Triobet“ pranašauja, kad Lietuvos krepšininkai prasibraus iki pusfinalio, tačiau iš varžybų grįš be medalių – mūsiškiai turėtų tenkintis ketvirtąja vieta.

reklama

 

Europos čempionato favorite įvardijama Ispanijos rinktinė. Bendrovės bukmekeriai tikina, kad yra 22% tikimybė, jog ispanai trečią kartą iš eilės iškovos aukso medalius.

 

Dėl antrosios vietos rimčiausia kova turėtų vykti tarp Prancūzijos ir Graikijos komandų. Tikimąsi, jog tai bus labai panašaus pajėgumo komandos ir jų galimybės vertinamos identiškai.

 

Favoritų kvartetą užbaigia lietuviai, kuriems prognozuojama vieta šalia nugalėtojų pakylos – mūsų krepšininkai turėtų likti ketvirtoje vietoje. Tiesa, „Triobet“ lažybininkų nuomone, 43% tikimybė, jog lietuviai savo grupėje, kurioje kovos su Serbija, Juodkalnija,Makedonija, Bosnija ir Hercogovina bei Latvija, finišuos pirmoje vietoje.

 

Ženkliai prasčiau įvertintos Serbijos, Slovėnijos, Turkijos bei Rusijos komandos, o ryškiausiomis čempionato autsaideriais turėtų būti Belgija, Čekija, Didžioji Britanija, Švedija ir Ukraina.

 

Pagal bukmekerių prognozes, galutinė turnyro lentelė turėtų atrodyti taip:

1. Ispanija

2. Prancūzija

3. Graikija

4. Lietuva

5. Serbija

6. Slovėnija

7. Turkija

8. Rusija

9. Kroatija

10. Italija

11. Juodkalnija

12. Makedonija

13. Bosnija ir Hercegovina

14. Vokietija

15. Izraelis

16. Latvija

17. Lenkija

18. Suomija

19. Gruzija

20. Belgija

21. Čekija

22. Didžioji Britanija

23. Švedija

24. Ukraina

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >