reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 05 07, 14:30
LKL čempionų žiedų juvelyrai laukia darbo 

LKL žiedai
LKL žiedai
Šalies krepšinio mėgėjams laukiant Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalinės serijos pabaigos, arenose vykstančias kovas nekantriai stebi ir juvelyrai.

 

Šeštus metus žiedus LKL čempionams gaminantys PREMIÈRE juvelyrikos namų meistrai jau nukaldino 20 išskirtinių žiedų, kuriuose beliko įkomponuoti tik nugalėtojų komandos pavadinimą.

reklama

 

„Kai tik paaiškės nugalėtojai, mūsų meistrai ant žiedų išrašys komandos pavadinimą bei jos nario vardą ir pavardę. Visa tai turėsime padaryti per vieną dieną, kad suspėtume žiedus pristatyti kuo anksčiau iki apdovanojimų ceremonijos”, - sako PREMIÈRE juvelyrikos namų kūrybos vadovas Vytautas Jonutis.

 

Jo teigimu, kaip ir kiekvienais metais, šiemet juvelyrų ir dizainerių komanda sukūrė visiškai naują LKL čempionų žiedų dizainą, o gamyboje naudojo tik aukščiausios kokybės medžiagas.

 

„Žiedo šonuose matome LKL simbolį iš vienos pusės ir datą iš kitos, o visą žiedo pagrindą juosia stilizuotas krepšinio tinklelis. Kiekvieno žiedo spalvų kontrastą išryškina beveik 100 cirkonių nuklota aikštelė, kurią užbaigia aukso raidėmis išrašytas komandos čempionės pavadinimas”, - sako V. Jonutis.

 

Juvelyrikos kūrybos vadovas atskleidžia, jog siekiant ryškaus skirtingų aukso spalvų kontrasto, šiemet žiedų gamybai buvo pasirinktas 9, 14 ir 18 karatų prabos aukso derinys, kuriame panaudotas dviejų spalvų auksas, baltos ir rausvos. Kiekvienas žiedas sveria apie 14 g.

 

Visi 20 žiedų yra vienodo dydžio, o paaiškėjus jų savininkams, šie turės galimybę atitinkamai susimažinti arba pasididinti savo trofėjus PREMIÈRE juvelyrikos namuose.

 

PREMIÈRE juvelyrikos namų sukurtais žiedais 2008 ir 2012 m. pasipuošė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, 2009, 2010 ir 2011 metais jie teko Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjams. Šių metų čempionų žiedų savininkai gali paaiškėti jau šiandien.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >