reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 02 18, 14:40
LKF patvirtino šių metų biudžetą

Image
sportosavaite.lt
Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo pristatytas ir patvirtintas LKF 2014 m. biudžetas, aptartos Lietuvos krepšinio aktualijos.

 

„Vykdomojo komiteto nariams pristatėme maksimaliai realų šių metų federacijos biudžetą, į kurį pirmąsyk įtraukėme ir paslaugomis bei prekėmis gaunamą paramą. Biudžetas šiai dienai yra subalansuotas“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

reklama

 

Šįmet planuojamos LKF pajamos su paslaugomis bei prekėmis gaunama parama viršija 9,5 mln. litų. Paslaugomis bei prekėmis gaunama parama projekte viršija 1,1 mln. litų.

 

Lietuvos U-16 jaunučių vaikinų krepšinio rinktinės vyr. treneriu bendru sutarimu patvirtintas Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ treneris Julius Pranevičius.

 

Tuo tarpu Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio asistentas Dainius Adomaitis taip pat bendru sutarimu patvirtintas rezervinės nacionalinės rinktinės vyr. treneriu. Ši rinktinė padės ugdyti pamainą šalies pagrindinei rinktinei, patikrinti kandidatus.

 

LKF vykdomasis komitetas patvirtino uždavinius Lietuvos krepšinio rinktinėms, dalyvausiančioms 2014 m. oficialiose varžybose:

 

vyrų – 1—5 vietos 2014 m. Pasaulio taurėje;

moterų – patekti į 2015 m. Europos čempionatą;

U20 merginų – 1—3 vietos Europos B divizione;

U18 merginų– 5—11 vietos Europos čempionato A divizione;

U16 merginų 1—3 vietos Europos čempionato B divizione;

U20 vaikinų – 1—5 vietos Europos čempionato A divizione;

U18 vaikinų – 1—5 vietos Europos čempionato A divizione;

U16 vaikinų – 1—5 vietos Europos čempionato A divizione.

 

Posėdžio metu buvo patvirtintos Lietuvos krepšinio rinktinių pasirengimo ir dalyvavimo oficialiose FIBA ir „FIBA Europe“ varžybose programos.

 

Taip pat aptarti LKF reklamos ir paslaugų biuro likvidavimo, LKF VK posėdžių ir LKF metinės konferencijos išankstinių datų nustatymo klausimai.

 

Be kita ko, taip pat aptartos LKF taisyklės, reglamentuojančios agentų veiklą. Projektas šiuo metu pateiktas FIBA. Viena pagrindinių taisyklių nuostatų – kad visi LKF nariai, klubai ir žaidėjai gali naudotis tik FIBA licencijuotų agentų paslaugomis. Taisyklių projektas bus teikiamas tvirtinti visuotinei LKF konferencijai.

 

LKF vykdomasis komitetas taip pat nutarė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto federacijų sąjunga.

 

LKF taip pat nutarė siūlyti savo atstovų kandidatūras į „FIBA Europe“ valdybą ir komisijas. Į varžybų komisiją siūlomas LKF sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus, techninę komisiją – Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas, moterų komisiją – LKF direktorė Rasa Liuimienė, jaunimo komisiją – LKF projektų koordinatorius Martynas Račkauskas. LKF generalinis sekretorius M.Špokas siūlomas į „FIBA Europe“ valdybą.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >