reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 07 18, 09:11
Krepšininkės kviečia stovyklautojus į pasaulio čempionatą

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Jau ketvirtadienį Panevėžyje ir Klaipėdoje prasidės 19-mečių merginų pasaulio krepšinio čempionatas. Lietuvos krepšininkės pirmojo ir antrojo etapo mačus žais Panevėžyje.

 

Aukštaitijos sostinės krepšinio gerbėjai savo mieste taip pat galės išvysti rungtyniaujančias JAV, Prancūzijos, Olandijos, Kanados, Kinijos, Senegalo ir Malio komandas. Klaipėdoje grumsis Rusijos, Serbijos, Brazilijos, Korėjos, Australijos, Ispanijos, Argentinos ir Japonijos ekipos.

reklama

 

Lietuvos rinktinė pirmąsias rungtynes liepos 18 dieną 18 val. žais su pasaulio čempionių titulą ginančiomis amerikietėmis. Liepos 19-ąją laukia mačas su Malio rinktine, o liepos 20-ąją — su Kinijos. Įėjimas į rungtynes Panevėžyje — nemokamas.

 

Artėjant čempionatui Lietuvos krepšinio federacija surengė keletą socialinių akcijų, kurių metu į čempionatą buvo kviečiami vasaros stovyklose dalyvaujantys vaikai ir paaugliai.

 

Viena iš tokių akcijų buvo surengta Panevėžio rajone, Linkės kaime vykstančioje stovykloje „Vaikystės šilelis“. Šioje stovykloje apsilankė Lietuvos rinktinės kandidatės Roberta Mizgerytė, Ieva Savickaitė ir Rūta Savickaitė.

 

Pasaulio čempionato ambasadorėmis tapusios žaidėjos pasakojo, kaip rinktinei sekasi rengtis svarbiausioms šių metų kovoms, atsakinėjo į įvairiausius vaikų klausimus, surengė viktoriną, kartu išbandė jėgas karavano ir estafečių rungtyse. Vaikai mielai bendravo su rinktinės narėmis, skubėjo su jomis pasimatuoti ūgį bei pažadėjo atvykti palaikyti Lietuvos rinktinės čempionato rungtynėse Panevėžyje.

 

Lietuvos krepšinio federacijos atstovai šios savaitės pradžioje taip pat lankėsi pajūryje vykstančiose jaunimo stovyklose. Svečių jau sulaukė ar netrukus dar sulauks vaikų vasaros stovykla „Energetikas“ Šventojoje, moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ Karklės kaime, Sostinės krepšinio mokyklos taip pat Karklėje rengiama dienos sporto ir pramogų stovykla „Pasitik vasarą su SKM“ ir kitos.

 

Stovyklų dalyviams Lietuvos krepšinio federacija padovanojo galimybę stebėti pasaulio čempionato rungtynes nemokamai. Panevėžyje ir Klaipėdoje taip pat laukiamos Šilutės sporto mokyklos, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, SGY SPORT krepšinio vasaros stovyklos, Alytaus Sporto ir rekreacijos centro delegacijos.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >