reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 12 21, 22:37
Kauno „Žalgiris" patiesė Zagrebo „KK Zagreb“ ir pateko į TOP 16 

Image
T.Padgursko nuotr.
Kauno „Žalgiris“ žūtbūtinėje dvikovoje įveikė Zagrebo „KK Zagreb“ ir pateko į TOP 16.

 

Komandos dvikovą pradeda skirtingai – „Žalgiris“ atrodo susikaustęs, o kroatai daug laisvesni – 2:7. Tiesa, greitai mūsiškiai susizgrimba – po įspūdingų S. Weems ir R. Javtoko dėjimų kauniečiai jau priekyje 11:9. Perėmę iniciatyvą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tempo nestabdo ir tolsta – 25:12. Kėlinį „Žalgiris“ laimi užtikrintai – 28:18.

 

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeičia – kroatai niekaip nesuranda kelio iki „Žalgirio“ krepšio, o pastarasis sėkmingai tuo naudojasi. Po P. Jankūno tolimo šūvio rezultatas jau triuškinantis – 38:20. Į didžiąją pertrauką komandos išeina „Žalgiriui“ pirmaujant solidžiu skirtumu – 46:29, o sirgaliams „šokant“ pergalės šokį.

 

Trečias kėlinys prasideda aktyvesne kroatų gynyba, tačiau tai „Žalgirį“ stabdo neilgam – po M. Popovic tolimo šūvio 56:35. Tiesa, kroatai dar nerodo kapituliavimo žymių – „smeigia“ du tritaškius iš eilės ir skirtumą mažina iki 15 taškų – 56:41. Trečią kėlinį kauniečiai užbaigia išlaikydami iki didžiosios pertraukos įgytą pranašumą – 66:50.

Ketvirtame kėlinyje kroatai „nenusiramina“ ir verčia „Žalgirio“ trenerį prašyti minutės pertraukėlės – 71:59.  Po jos kauniečiai stebuklų nerodo, šiek tiek pristabdo įsibėgusią Zagrebo ekipą, tiesa, neilgam – kroatai lipa ant kulnų – 79:72. Arenoje atmosfera „kaista“ – po kroatų pražangos prieš M. Kalnietį minia kelia rankas ir prašo nesportinės pražangos, o jos negavę lieja įniršį ant teisėjų. „Žalgiris“ skolingas už paramą nelieka – per kelias minutes atstato saugią persvarą ir laimi 87:76 bei patenka į TOP 16.  

  

Kauno „Žalgiris“:  

Weems 20, Popovic 17, Jankūnas 12, Javtokas 10, Kalnietis 9, Collins 7.

 

Zagrebo „KK Zagreb“:

Kasun 20, Babic 17, May 15, Rancic 12, Mulaomerovic 10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tautvydo Padgursko nuotraukos

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama