reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2021 08 13, 13:49
Kauną vėl drebins „Naktinis krepšinis“

Naktinis Krepšinis
Naktinis Krepšinis
Iš beveik prieš du dešimtmečius Kaune pradėto rengti neįprasto krepšinio turnyro „Naktinis krepšinis“ jau prieš kurį laiką tapo visaverčiu gatvės kultūros festivaliu ir vieninteliu tokio pobūdžio renginiu visoje Lietuvoje. Šiemet organizatoriai žada nustebinti naujais turnyrais ir kaip niekad dideliu atlikėjų būriu.

 

Baigsis paryčiais

 

KTU studentų organizuojamo renginio pagrindine ašimi išlieka krepšinio 3x3 turnyras, kuris prasidės 15 val., o baigsis tik paryčiais – apie 3 val. nakties. Kaune, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, rugpjūčio 20 d., vyksiančiame renginyje tikimasi sulaukti 100–150 komandų iš visos Lietuvos.

 

Turnyro dalyviai bus padalinti į tris grupes pagal amžių: gimę 2006 m. ir jaunesni, gimę 2005–2004 m. ir gimę 2003 m. bei vyresni. Kiekviena grupė turės savo nugalėtojus, kuriems atiteks prizai.

 

„Šiemet keičiame krepšinio turnyro pagrindinį prizą. Vyriausiųjų dalyvių grupės prizinis fondas yra 2000 eurų ir jį pasidalins tris aukščiausias vietas užėmusios komandos. Pirmosios vietos laimėtojams atiteks 1200 Eur, antrosios – 500 Eur, o trečiosios –  300 Eur. Kitų amžiaus grupių prizininkams atiteks rėmėjų prizai – įvairi produkcija, nuolaidų arba tam tikros sumos kuponai prekėms bei pramogoms ir panašiai“, - pasakojo Liudas Narvilas, renginį organizuojančios KTU FSA „InDi“ atstovas.

 

Turnyre jėgas išbandyti gali kiekvienas, tereikia užsiregistruoti puslapyje naktiniskrepsinis.lt

reklama

 

Rodys triukus, skambės hip hopas

 

Renginio metu tradiciškai vyks BMX dviračių ir riedlenčių turnyras, bet šiemet prie jų prisijungs ir paspirtukų entuziastai.

 

„Turnyras vyks „game off“ principu. Tai reiškia, kad vienas iš dalyvių parodys tam tikrą triuką, o kiti dalyviai tai turės atkartoti. Neatkartojus triuko tris kartus, dalyvis iškrenta“, - aiškino organizatorių atstovas.

 

Greta vyks ir tradicinis gatvės šokių turnyras, kurio dalyviai bus padalinti į pažengusiųjų ir pradedančiųjų grupes. Šių turnyrų geriausiai pasirodžiusiems dalyviams taip pat atiteks prizai.

 

Renginio metu skambės daug hip hopo muzikos. Ant scenos pasirodys ne kartą čia dalyvavę „Mad Money“, „Micro One“, „Erkė“, „Omerta“, bet bus ir visiškai naujų veidų – „Angelou“, „Cheri“, „BigBen“, RQSA, „Kamuza“, „Above the Clouds“.

 

Dirba iš idėjos

 

„Naktinis krepšinis“ yra vienintelis toks renginys Lietuvoje, kuris apima visą gatvės kultūrą. Šiuo renginiu norime parodyti, kad senai nusistovėjęs neigiamas požiūris į gatvės kultūrą yra nieko daugiau, tik stereotipas.

 

Norime, jog renginys būtų šventė ir dovana Kauno miestui, kuriame gali atskleisti save sportuodamas ir smagiai praleisti vakarą ar visą naktį. Iš šio renginio mes, organizatoriai, į savo kišenę neuždirbam nieko. Visos sukauptos lėšos yra naudojamos susidariusiems kaštams padengti, o kas lieka yra naudojama kitų metų renginiui. Taigi, esam idėjiniai žmonės ir darom įdėjinį renginį, kurį mylime ir dėl kurio labai stengiamės. Mūsų pastangas pamatysite rugpjūčio 20 dieną, prekybos miestelyje „Urmas“. Prižadame, kad tai bus geriausias vasaros balius kokį esate matę. Lauksime visų!“, - kvietė L. Narvilas.

 

Iš viso šiame renginyje tikimasi sulaukti kelių tūkstančių žiūrovų.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >