reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 04 25, 10:02
Jonas Valančiūnas pateikė paraišką NBA naujokų biržoje
Image
Jonas Valančiūnas. litnews.lt
Dar vienas lietuvis nusprendė žengti svarbų žingsnį savo karjeroje – Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukšaūgis 19-metis Jonas Valančiūnas. Krepšininkas pateikė paraišką dalyvauti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje. Prieš tai tokį sprendimą priėmė Donatas Motiejūnas, kuris šiuo metu rungtyniauja Italijoje, Trevizo „Benneton“ ekipoje.

 

Susidomėjimą lietuviais išreiškė jau daugelis NBA klubų. Jono Valančiūno žaidimą ne kartą stebėjo pajėgiausios pasaulio lygos klubo atstovai.

 

Balandžio mėnesio pradžioje buvo skelbiama, jog šią vasarą NBA gali sudrebinti lokautas. Todėl daugelis labai perspektyvių krepšininkų atsiima savo paraiškas dalyvauti naujokų biržoje. Europiečiams šis lokautas nieko nereikštų – net ir pašaukti, jie savo karjerą galėtų tęsti Europoje.

 

Donatui Motiejūnui žadamas pakvietimas jau pirmajame dešimtuke, o „NBA Drafts“ žada net 4-ąjį. Tuo tarpu, Jonui Valančiūnui yra garantuotas pakvietimas pirmajame dešimtuke ir žadamas net 3-iasis pakvietimas. Jeigu taip atsistiktų tai būtų pirmasis krepšininkas Lietuvos istorijoje, kuris naujokų biržoje būtų pakviestas aukščiausiu numeriu.

 

Iki šioliai, aukščiausiu numeriu pakviestas yra Žydrūnas Ilgauskas. Jis savo pavardę 1996 metais išgirdo 20-as.

 

Naujokų birža vyks birželio pabaigoje, Niujorke.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama