reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 06 25, 13:46
Jonas Valančiūnas dar metams lieka „Lietuvos ryte“
Image
Jonas Valančiūnas. litnews.lt
Penktuoju šaukimu
2011 metų NBA naujokų biržoje pakviestas aukštaūgis Jonas Valančiūnas dar metams lieka Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionų gretose.

 

Skelbiama, jog Toronto klubas susitarė su Vilniaus klubu dėl išpirkos, kuri manoma sieks 2,4 mln. JAV dolerių.  Sumokėjęs išpirką, J.Valančiūnas nevaržomas 2012 – 2013 m. sezoną galės išvykti į NBA.

 

„Jei jis rungtyniaus Lietuvoje, nežiūrėsime į tai kaip į neigiamą situaciją. Tai gali išeiti į naudą. Kadangi teisingos darbo sąlygos yra sutartos, tuomet atsirado galimybė krepšininkui augti bei pasiruošti perėjimui kitą sezoną“, – sakė „Raptors“ prezidentas Bryanas Colangelo.

 

Valančiūnas yra ne kartą sakęs, kad už Atlanto debiutuoti norėtų jau kitą sezoną. Tačiau 19-mečiui vis tiek savo pasirodymo būtų tekę laukti vieną sezoną, dėl gręsiančio NBA lokauto.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama