reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 09 20, 12:43
Jau aiškūs Sportosavaite.lt totalizatoriaus nugalėtojai

Image
litnews.lt nuotr.
Sportosavaite.lt totalizatoriuje buvo galima spėti Lietuvos rinktinės rungtynių rezultatus Europos vyrų krepšinio čempionate.

 

Už kiekvieną atspėtą Lietuvos komandos rezultato skirtumą dalyvis gaudavo 1 tašką, o daugiausiai taškų surinkusiems atiteko prizai.

reklama

 

Iš viso totalizatoriuje užsiregistravo daugiau kaip 400 dalyvių, iš jų 18 atspėjo vienerių rungtynių rezultatą ir tik vienintelis dalyvis alvydas atspėjo dvejų mačų rezultatus. Jis ir tapo šio totalizatoriaus nugalėtoju bei laimėjo krepšinio kamuolį.

 

Antrojo prizo laimėtoją teko rinkti burtų keliu iš 18 surinkusiųjų po vieną tašką. Sėkmė nusišypsojo dalyviui AlbertoMacio – jam atiteks Lietuvos komandos sirgaliaus marškinėliai.

 

Prasidėjus Eurolygos kovoms jūsų lauks tradicinis totalizatorius, kuriame galėsite spėti Lietuvos komandų rezultatus ir laimėti bilietus į jų rungtynes šioje lygoje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >