reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 12 18, 12:39
Išrinkti geriausi 2013 metų Lietuvos krepšininkai

T. Tumalovičiaus nuotr.
T. Tumalovičiaus nuotr.
Lietuvos krepšinio federacijos ir naujienų portalo DELFI rengiamuose tradiciniuose geriausių metų krepšininkų rinkimuose šiemet nugalėjo Lina Pikčiutė ir Mantas Kalnietis.

 

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ puolėja L. Pikčiutė geriausios krepšininkės rinkimuose surinko 16,2 procento aistruolių balsų ir tik labai nežymia persvara įveikė komandos draugę Rimą Valentienę (15,2) bei Turkijoje rungtyniaujančią Gintarę Petronytę (15). Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko Aušra Bimbaitė (10) ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6,2).

reklama

 

„Minčių, kad laimėsiu, neturėjau. Ir dabar, sužinojusi rezultatus, jaučiuosi įdomiai. Na bet kiekvienas įvertinimas skatina dirbti dar labiau“, — džiaugėsi titulu L. Pikčiutė.

 

Aukštaūgė 2013-uosius vertina kaip savo proveržio metus.

 

„Šiais metais prasidėjo mano kilimo karjeros laiptais metas. Manimi pradėjo pasitikėti treneriai, tai metai, kai pradėjau augti kaip žaidėja, — kalbėjo krepšininkė. — Žmonės, kuriems turiu dėkoti už viską, ko spėjau pasiekti, išmokti per šiuos metus, yra treneriai Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Tadas Stankevičius ir Martas Skrabulis. Jų pastangos tikrai nėra bevaisės.“

 

L. Pikčiutė artėjančių švenčių proga sau palinkėjo toliau sunkiai dirbti ir tobulėti, o visiems krepšinio gerbėjams — daugiau geros nuotaikos.

 

„Visiems linkiu mažiau pykčio ir daugiau džiaugsmo veide!“, — sakė geriausia 2013 metų Lietuvos krepšininkė.

 

Geriausio krepšininko rinkimų rezultatai atrodo visai kitaip. Juose nuo pirmosios dienos milžinišką persvarą įgijo ir iki pat pabaigos išsaugojo Mantas Kalnietis. Lietuvos rinktinės ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ įžaidėjas surinko net 50,9 proc. aistruolių balsų.

 

Už gynėjo nugaros liko Jonas Valančiūnas (12,3), Linas Kleiza (7,1), Renaldas Seibutis (6,3) ir Donatas Motiejūnas (5,5).

 

„Labai džiaugiuosi, tai yra labai didelis įvertinimas, žinant, kokia krepšinio šalis yra Lietuva ir kiek čia yra gerų krepšininkų!“ — sužinojęs apie laimėjimą sakė M. Kalnietis.

 

Tiesa, tuo, kad taps nugalėtoju, krepšininkas jau kurį laiką buvo tikras.

 

„Mačiau, kad vyksta rinkimai, nes internete seku naujienas apie krepšinį. Kai paskelbus tarpinius rezultatus mano pranašumas buvo labai didelis, supratau, kad laimėsiu, — teigė įžaidėjas. — Toks didelis skirtumas nustebino, nes daugeliui žaidėjų šie metai buvo geri. Galvojau, kad Jonas Mačiulis bus vienas favoritų, nes jis atsigavo po sunkios traumos, stabiliai ir užtikrintai žaidžia gerame klube.“

 

2013-uosius M. Kalnietis drąsiai vadina geriausiais savo karjeroje.

 

„Viskas prasideda nuo komandos sėkmės. Laimėjau keletą titulų su klubu, Europos čempionato sidabrą su rinktine ir mane tai padarė geresniu krepšininku. Niekam neįdomūs gerai žaidžiantys krepšininkai pralaiminčiose komandose. Be to, šiemet gimė sūnus, viskas buvo super!“, — sakė gynėjas.

 

Lietuvos krepšinio gerbėjams M. Kalnietis palinkėjo išlikti vieningiems.

 

„Linkiu išlikti tokiems pat vieningiems ir toliau taip pat stipriai palaikyti rinktinę. Krepšininkams didžiausias malonumas yra matyti, kaip žmonės gyvena su mumis tas dvi savaites čempionatų metu!“, — tvirtino geriausias 2013 metų Lietuvos krepšininkas.

 

Geriausių Lietuvos krepšininkų rinkimai rengiami nuo 2008-ųjų. Tuomet geriausiu buvo išrinktas Ramūnas Šiškauskas (vyko bendri moterų ir vyrų rinkimai), 2009-aisiais rinkimuose nugalėjo G. Petronytė ir L. Kleiza, 2010-aisiais — Sandra Linkevičienė ir L. Kleiza, 2011-aisiais — R. Valentienė ir J. Valančiūnas, o pernai — S. Linkevičienė ir J. Valančiūnas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >