reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 10 28, 17:53
I.Zouros atleistas iš „Žalgirio“ vyr. trenerio pareigų

Image
I Zuoros
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Ilias Zouros palieka komandą. Po nesėkmingai susiklosčiusio starto Eurolygoje ir pralaimėjimo „Šiaulių“ ekipai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate I.Zouros buvo atleistas iš pareigų, skelbia zalgiris.lt.

 

Komandai nuo šiol vadovaus Saulius Štombergas.

reklama

 

„Per paskutiniąją savaitę galutinai tapo aišku, kad „Žalgiris“ ir treneris neina tuo pačiu keliu. Vasarą kalbantis su I.Zouru dėl komandos ateities  vizijos, atrodė, kad buvome sutarę, bet realus tikslų įgyvendinimas taip ir neprasidėjo. Pasigedome aiškių veiksmų komandos valdyme. Nejautėme trenerio tikėjimo mūsų vizija, mūsų žaidėjais ir mūsų strategija. Komanda po truputį ėmė prarasti tą gerąją žalgirietišką atmosferą“, - teigė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

 

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nuo šiol vadovaus Saulius Štombergas, kuriam talkins likę trenerių štabo nariai.

 

„S.Štombergas yra jaunas ir perspektyvus treneris. Svarbiausia, jog jis tiki žaidėjais, kuriuos turime komandoje. Neabejoju, kad ir patys žalgiriečiai labiau tikės savu žmogumi, o situacija aikštelėje pasikeis į teigiamą pusę“, - teigė P.Motiejūnas.

 

Eurolygos sezoną „Žalgiris“ pradėjo pralaimėjimais Madrido „Real“ ir Milano „EA7 Emporio Armani“ komandoms. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje šeimininkavo ir „Šiaulių“ krepšininkai vienu metu prieš Lietuvos čempionus pirmavę net 26 taškų skirtumu.

 

Šią savaitę „Žalgirio“ laukia itin svarbi dvikova su tiesiogine oponente Eurolygos B grupėje – Strasbūro SIG komanda. Vedami naujojo trenerio žalgiriečiai pasiruošimą šioms rungtynėms pradeda jau šiandien.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >