reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Gediminas Dūda, Sportosavaite.lt   
2011 09 18, 23:53
Europos vyrų krepšinio čempionato Lietuvoje čempionė – Ispanija

Image
litnews.lt nuotr.
Šiandien kovoje dėl Europos čempionės titulo Ispanija įveikė Prancūziją 98:85 (25:20, 25:21, 25:21, 23:23). Prancūzams nepavyko rimčiau pasipriešinti čempionų titulus ginusiems ispanams. Nors skirtumas nebuvo didesnis nei penkiolika taškų, ispanai prancūzų neprisileido artyn ir užtikrintai laimėjo.

 

Pirmasis kėlinys prasideda apylyge ispanų ir prancūzų dvikova – kėliniui įpusėjus prancūzai pirmauja minimaliu skirtumu 10:8. Tiesa, suaktyvinę gynybą ispanai „šauna“ į priekį ir išsiveržia – 12:17. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos, arenos sirgaliai mėgaujasi krepšiniu – tiek prancūzai, tiek ispanai „įsmeigia“ iš eilės po 2 tritaškius. Pirmą kėlinį ispanai laimi 20:25.

reklama

    

Antrojo kėlinio pradžia prancūzams nieko gero nežada – 20:29 ispanai priekyje. Tačiau prancūzai atsigauna: „smeigia“ du tolimus metimus ir ispanų persvarą tirpdo – 26:29. Tiesa, ispanai nesutrinka – kelios sėkmingos minutės, kurias vainikuoja P.Gasolio dėjimas „iš viršaus“ ir ispanai vėl atitrūksta – 26:36. Prancūzai „klimpsta“ ispanų gynyboje, o pastariesiems pranašumą pavyksta išlaikyti (34:46). Tačiau ispanai gauna nesportinę pražangą, kuria prancūzai pasinaudoja: pataiko baudas, įmeta tritaškį, o apsigynę dar ir „įdeda“ iš viršaus – 41:46. Kėlinys baigiasi ispanams pirmaujant 41:50.

 

Trečiąjį kėlinį prancūzai bando visomis jėgomis atsigriebti, bet ispanai žaidimo nestabdo – 49:60. Sėkmingas prancūzų taškų atkarpas ispanai greitai „pakeičia“ savo taškais ir skirtumas iš esmės nemažėja – 54:67. Prancūzams „atžaisti“ skirtumo nepavyksta ir kėlinys baigiasi ispanams pirmaujant 62:75.

 

Ketvirtasis kėlinys prasideda atkaklia dvikova, kuri, žinoma, labiau nepalanki atsiliekantiems prancūzams. Be to, ispanai gal būt pajautę artėjančią pergalę, ima ir smagintis – 68:84. Tiesa, T. Parker bando tempti savo komandą, bet darosi akivaizdu, kad be svaresnės kolegų pagalbos, vienas prieš ispanus nelaimės – 77:94. Prancūzai stebuklo nesukuria ir ispanai tampa Europos čempionais – 85:98.

 

Ispanija: Navarro 27, Gasol P. 17,Calderon 17, Fernandez 14.

Prancūzija: Parker 16, Diaw 12. Noah 11, Batum 10.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
   

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama