reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 05 26, 16:52
Europiečiai, laukiame Jūsų Lietuvoje – Europos krepšinio širdyje (video)  
Image
Sirgaliai. litnews.lt nuotr.
Gegužės pradžioje, Vilniuje, šimtai mūsų šalies krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, sustojo į didžiausią Lietuvoje „Krepšinio širdį“.
Širdies forma stovinti žmonių minia visomis šį rudenį Europos vyrų krepšinio čempionate dalyvausiančių šalių kalbomis pakvietė krepšinio gerbėjus atvykti į Lietuvą – Europos krepšinio širdį. Unikalus kvietimas buvo nufilmuotas, o sukurtas vaizdo klipas šiandien pradeda savo kelionę po Senąjį Žemyną.

 

„Idėja visų Lietuvos krepšinio fanų vardu kreiptis į kiekvieną šios sporto šakos mylėtoją asmeniškai, kviečiant jo kalba aplankyti mūsų šalį, yra labai nuoširdi žinutė, rodanti mūsų svetingumą ir norą dalintis tuo, ką turime geriausio“, - sako akcijos iniciatorius, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fotografas ir krepšinio sirgalių bendruomenės socialiniame tinkle „Facebook“ - „Krepšinio širdis“ - įkūrėjas Tomas Tumalovičius. Jis įsitikinęs, kad susirinkusiųjų 21-a Europos kalba ištarta frazė „Laukiame Jūsų Lietuvoje – Europos krepšinio širdyje!”, net ir pasakyta netaisyklingai, palies kiekvieno europiečio širdį.

 

Iš gražios minties gimusiu vaizdo klipu dalintis su draugais užsienyje kviečiami visi lietuviai. „Tai bus pats geriausias ir nuoširdžiausias draugo pakvietimas į Lietuvą“, - sako T.Tumalovičius.

 

Ši frazė taip pat tapo oficialiu Lietuvos rekordu kaip daugiausiai kalbų pasakytas kvietimas į renginį.

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama