reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

reklama

Gediminas Dūda, Sportosavaite.lt   
2011 08 31, 14:34
„Eurobasket 2011“: Sportosavaite.lt prognozės trečiadienio mačams

Image
EuroBasket 2011 kovos prasideda
Šiandien startuoja 37 – asis Europos krepšinio čempionatas. Sportosavaite.lt kiekvieną čempionato varžybų dieną pateiks savo prognozes, kurios komandos, portalo redakcijos nuomone, yra dienos dvikovų favoritės.

 

Ispanija – Lenkija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – ispanai. Tikriausiai abejojančių nėra daug, kad lenkai galėtų pasipriešinti čempionato rinktinei, kuriai daugelis jau kabina aukso medalius. Tačiau, nors lenkai ir nėra laimėję titulų, prieš savaitę draugiškose varžybose jie vos neįveikė vienos čempionato favoričių Rusijos.

 

Turkija – Portugalija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – turkai. Pernai Pasaulio krepšinio čempionato finalą pasiekusi Turkijos rinktinė iš esmės nėra labai pasikeitusi, nors jų rezultatai draugiškuose mačuose turkų sirgalių ir nedžiugino. Tiesa, paskutinę minutę į čempionatą prasibrovę portugalai kažin ar turi daug vilčių įveikti vienus iš čempionato favoritų.

 

Lietuva – Didžioji Britanija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – lietuviai. Lietuvos žmonės laukia tik pergalės, o kovoje prieš Didžiąją Britaniją tikrai nėra priežasčių tuo netikėti. Tiesa, anglai turi žvaigždžių, bet įspūdingų rezultatų kol kas čempionatuose neparodė. Lietuva, būdama ne tik eilės čempionatų medalininkė, bet ir žaidžianti namuose neturėtų suklupti prieš anglus.

 

Serbija – Italija, B grupė

 

Dvikovos favoritai – serbai. Praeitame Europos čempionate sidabro medalius iškovoję serbai ir šiemet subūrė gana gerą komandą, kuriai keliami aukšti tikslai. Tuo tarpu, po kiek laiko į krepšinio elitą grįžtantys italai dar vis prisimena 1999-2004m., kuomet tiek Europos čempionatuose, tiek Olimpinėse žaidynėse komanda lipo ant apdovanojimų pakylos. Ar šiais metais jie ten sugrįš?

Prancūzija – Latvija, B grupė

 

Dvikovos favoritai – prancūzai. Prancūzija atvažiuoja į čempionatą tik medalių, kuriuos jiems 2009m. nubraukė vienintelis pralaimėjimas ketvirtfinalyje. Latviai šiemet neturi keleto savo žvaigždžių, o ir žaidimas neblizga, todėl šios rinktinės galimybės šiame mače – itin minimalios.

 

Vokietija – Izraelis, B grupė

 

Dvikovos favoritai – vokiečiai. Nors vokiečiai draugiškuose mačuose bangavo, tačiau, vėliau prisijungus jų lyderiams – C. Kamanui ir D. Nowitzki – žaidimas pradėjo kilti kreive aukštyn. Tuo tarpu žydai, draugiškuose mačuose pralaimėję Bulgarijai ir vos įveikę Gruziją, savo žaidimo dar ieško ir klausimas, ar Vokietija šiandien jiems bus įkandamas riešutas.

 

Juodkalnija – Makedonija, C grupė

 

Dvikovos favoritai – makedonai. Makedonijos rinktinė nėra Europos krepšinio čempionato naujokė, ko nepasakysi apie Juodkalniją. Tiesa, Juodkalnija draugiškame mače prieš tris savaites įveikė Makedoniją, o po savaitės makedonai atsakė tuo pačiu. Bet kuriuo atveju, apylygių komandų dvikovos laimėtoją lems paskutinės sekundės, gal čia makedonus išgelbės jų patirtis čempionatuose?

 

Graikija – Bosnija ir Hercegovina, C grupė

 

Dvikovos favoritai – graikai. Nors šiais metais praeito Europos krepšinio čempionato bronzos medalininkai atvažiuoja ir šiek tiek nukraujavę, tačiau nusiteikę pergalių ne ką mažiau. Bosniai krepšinį žaisti moka, tačiau Balkanų mačuose niekaip jiems nepavyksta įšokti į favoritų traukinį tarp Graikijos, Kroatijos ar Serbijos.

 

Kroatija – Suomija, C grupė

 

Dvikovos favoritai – kroatai. Kroatijos rinktinė pastaruoju metu demonstruoja aukšto lygio krepšinį, draugiškame mače tik paskutinėmis minutėmis suklupusi prieš čempionato favoritę Serbiją. Paskutinę minutę į traukinį įšokę suomiai vargiai galėtų tikėtis pergalės prieš vieną stipriausių žemyno komandų.

 

Belgija – Gruzija, D grupė

 

Dvikovos favoritai – gruzinai. Nors belgai gana sėkmingai pabaigė savo pasiruošimo ciklą, tačiau nė vienas iš jų priešininkų net nedalyvauja Europos čempionate. Tuo tarpu, Gruzija patyrė ir pergalių, ir pralaimėjimų draugiškuose mačuose, tačiau paskutinės rungtynės Vilniuje su Lietuva parodė, kad ši komanda parako tikrai turi.

 

Slovėnija – Bulgarija, D grupė

 

Dvikovos favoritai – slovėnai. Slovėnija, kuri laikoma viena čempionato favoričių, visomis prasmėmis pranoksta Bulgariją ir šiame mače bulgarams reikia sužaisti nepriekaištingai, kad palaužti slovėnus.

 

Rusija – Ukraina, D grupė

 

Dvikovos favoritai – rusai. Rusija šiais metais atvažiavo tik medalių ir tai bandė įrodinėti jau čempionato pasirengimo mačuose, kur du kartus iš eilės įveikta ir Lietuva. Tiesa, rusams lengvo pasivaikščiojimo nebus – ukrainiečiai turi potencialo, nes prieš porą savaičių buvo įveikę vokiečius ir tik po pratęsimo nusileidę pasaulio vicečempionams turkams.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >