reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Gediminas Dūda, Sportosavaite.lt   
2011 09 04, 00:03
„Eurobasket 2011”: Sportosavaite.lt prognozės sekmadienio mačams

Image
litnews.lt nuotrauka
Sportosavaite.lt kiekvieną čempionato varžybų dieną pateikia savo prognozes, kurios komandos, portalo redakcijos nuomone, yra dienos dvikovų favoritės.

 

Didžioji Britanija – Portugalija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – anglai. Abi komandos jau praradę ir teorinius šansus patekti į antrą čempionato etapą, tad liko kova dėl garbės. Anglai, tikėtina, pakovos šitame mače, nes nenorės išvažiuoti namo „sausi“. Tiesa, portugalams irgi tai gal paskutinė galimybė įsirašyti pergalę, nes pirmadienį jos lauks Lietuva.

 

Lenkija – Turkija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – turkai. Nors Turkija penktadienį pralaimėjo Lietuvai, dabar jiems tenka priešininkas, su kuriuo reikia kovoti tik dėl pergalės. Nes pralaimėjimo atveju, reikėtų įveikti Ispaniją, kad nelikti su dviem pergalėm ir suteikti šansą lenkams užimti trečią vietą, o patiems – važiuoti namo.

 

Lietuva – Ispanija, A grupė

 

Dvikovos favoritai – ispanai. Jei ispanai iki poilsio dienos sužaidė su silpnesniais varžovais turnyrinė lentelėje, tai lietuviai paskutiniu mūšiu nušlavė turkus. Laukia ypač įtempta dvikova, įdomu, ar pasikartos prieš kelias savaites Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykęs scenarijus, nes šį kartą ispanai kausis ne puse jėgos.

 

Izraelis – Latvija, B grupė

 

Dvikovos favoritai – latviai. Izraelis jau praradęs ir teorinius šansus, tuo tarpiu latviai dar jų turi. Jei Latvija laimėtų šį mačą, o kitą dieną ant žemės nuleistų Vokietiją, tuomet galėtų užimti trečią grupės vietą. Tiesa, susiklosčius palankioms aplinkybėms tarp kitų susitikimų. Latviai dar turi teorinį šansą.

 

Italija – Prancūzija, B grupė

 

Dvikovos favoritai – prancūzai. Prancūzija nesustoja – nugalėta ir Vokietija, o šalies krepšininkai nusiteikę gauti pirmą vietą grupėje. Italams tai svarbios rungtynės, nes minėti latviai galėtų pastoti kelią šiems patekti į sekantį etapą.

 

Vokietija – Serbija, B grupė

 

Dvikovos favoritai – serbai. Serbija jau antrajame etape, bet svarbių taškų nešvaistys. Tuo tarpu vokiečiams pergalė padėtų užsitikrinti vietą antrajame etape, bet, ar jie pajėgūs nokautuoti praėjusio Europos čempionato finalininkę. .

 

Bosnija ir Hercegovina – Kroatija, C grupė

 

Dvikovos favoritai – kroatai. Vakarykščiame mače nugalėję juodkalniečius, kroatai kovos dėl trečiosios pergalės ir patekimo į antrą etapą. Bosniai dar šansų turi, tad laukia nuožmi dvikova – Balkanai, nieko naujo.

 

Makedonija – Suomija, C grupė

 

Dvikovos favoritai – makedonai. Šeštadienį įveikę graikus, makedonai turi būti užsivedę, nes iki patekimo į antrą etapą trūksta tik vienos pergalės. Suomiai, nors ir triuškinę bosnius, kaži, ar dvi dienas iš eilės „skraidys“, o gal tai tik jų pradžia?

 

Juodkalnija – Graikija, C grupė

 

Dvikovos favoritai – graikai. Graikija gavusi į kaulus nuo makedonų, tikėtina, šį mačą žais kaip iš natų, nes nėra kur trauktis. Juodkalniečiai, pralaimėję kroatams šeštadienį, savo viltis taip pat nutolino, bet jų dar yra.

 

 

Bulgarija – Rusija, D grupė

 

Dvikovos favoritai – rusai. Rusija jau pateko į antrą etapą, dabar jiems bus svarbi vieta. Rusai pajėgesni už bulgarus, tad neaiškumų šioje dvikovoje mažiau. Nors bulgarams pergalė galėtų suteikti šansų pakovoti dėl kelialapio į Vilnių, bet varžovas kažin, ar bus jiems įkandamas.

 

Gruzija – Ukraina, D grupė

 

Dvikovos favoritai – ukrainiečiai. Tam tikra prasme laukia mačas dėl trečios vietos grupėje, jei neįvyks kitų staigmenų. Ukraina dar prieš čempionatą buvo laikoma kandidate žaisti bent Vilniuje, tą įrodyti ji turi šiandien. Gruzinai irgi kovos, tad laukia taškas į tašką mačas iki finalinės sirenos.

 

Belgija – Slovėnija, D grupė

 

Dvikovos favoritai – slovėnai. Belgai kol kas nelaimėjo nieko ir krausis lagaminus namo, tiesa, ne šiandien, o ryt po nieko nelemiančių rungtynių. Tuo tarpu slovėnai nelėtins tempo ir kovos dėl pirmos vietos grupėje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
   

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama