reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2010 11 24, 15:27
D.Šalenga: „Kol kas geriau šaudyti į krepšį nei į briedžius“ (audio)

Image
D.Kanapecko nuotr.
Tradicinės „Žalgirio radijo“ laidos rubrikos „Užribis“ neaplenkė ir vienas ilgiausiai komandai atstovaujančių žalgiriečių Dainius Šalenga. Sezoną vangiai pradėjęs krepšininkas po truputį įgauna sportinę formą bei laidoje pripažino – kol kas kur kas geriau šaudyti į krepšį nei eiti į medžioklę.

 

- Jau ketvirtadienį komandos laukia svarbi Eurolygos akistata Belgrade su „Partizan“. Tikriausiai treneriai puikiai pažįsta šį varžovą? – laidos vedėjas Karolis Tiškevičius pasiteiravo Dainiaus.

- Treneriai gerai pažįsta ir žino tą komandą, puikiai išmano jos žaidimo filosofiją. Tai veikiausiai viena iš apskritai nešvariausią krepšinį propaguojančių komandų.

reklama

 

Toks jų žaidimo braižas nesikeičia jau labai daug metų. Klubo biudžetas nėra didelis, jie neturi superžvaigždžių, tačiau atmosfera salėje, kova visas 40 minučių ir kiti faktoriai padaro juos labai rimtu priešininku. Ypatingai kitoms komandoms žaidžiant išvykose.

 

- Pats sezono pradžioje nerodei to žaidimo, kokio iš tavęs tikimasi. Bet, panašu, jog senas geras D.Šalenga sugrįžta.

- Sunku dar pasakyti. Pradžioje tikrai nebuvau geros sportinės formos, nejutau žaidimo ritmo. Tačiau vienos gerai sužaistos rungtynės esmės nekeičia, tad kiek anksti apie tai diskutuoti. Mūsų dar laukia daug svarbių rungtynių – finalai, finaliniai ketvertai ir pan.

 

Šiuo metu turime daug aukštos klasės žaidėjų, lygią komandą. Formą įgavau vėliausiai. Kai nesiseka – tiesiog dirbu ir stengiuosi. Žinau, jog tik taip galima siekti užsibrėžtų tikslų.

 

- Palikime krepšinį akimirkai už nugarų. M.Kalnietis sakė, jog Paulius Jankūnas ir D.Šalenga yra dideli stilingų drabužių mėgėjai. Tai tiesa?- Manau, jog tokie – ne tik mes. Čia puikiai tiktų patarlė: juokiasi puodas, kad katilas juodas. Mantas juos irgi mėgsta. Tų firminių parduotuvių yra visur – ir užsienyje, ir Lietuvoje.

 

Tikriausiai didžiausia bėda – mūsų dydžiai. Iš viso prekių asortimento gerai jei mums tinka kokie dešimt procentų. Taip sakant, apribota pasirinkimo laisvė.

 

- Ką D.Šalenga mėgsta žiūrėti per televiziją? Kaip su žvejyba ar medžiokle?

- Per televiziją pasižiūriu futbolą, krepšinį. Žinias ir naujienas Lietuvoje, įdomesnius straipsnius perskaitau internete. O per televiziją – sporto laidos ir krepšinis. Žvejyba ir medžioklė – ne mano stichijos. Buvo minčių išmėginti medžioklę, bet jai, kaip ir daugeliui kitų dalykų, laiko geriau rasiu baigęs karjerą. O kol kas, tenka sutikti, geriau šaudyti į krepšį, nei į briedžius.

 

„Žalgirio radijo“ pokalbyje su D.Šalenga taip pat išgirsite: kokią mašiną vairuoja žalgirietis, kokia jo mėgstamiausia veikla laisvalaikiu ir kodėl „Žalgiris“ šį sezoną demonstruoja itin brandų krepšinį.

 

Tai ir dar daugiau galite pasiklausyti ČIA:

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >