reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 07 15, 13:32
D.Lavrinovičius: kol turime sveikatos padėsime rinktinei 

Image
T.Padgursko nuotr.
Į pabaigą artėja pirmoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų treniruočių stovykla Palangoje. Krepšininkai palaipsniui po pirmojo fizinio pasirengimo etapo jau paėmė į rankas kamuolius ir ėmė šlifuoti derinius.

 

Tokia treniruočių praktika nacionalinėje komandoje puikiai pažįstama patyrusiems komandos žaidėjams. Vienas tokių senbuvių – Darjušas Lavrinovičius. 34-erių metų aukštaūgis rinktinėje debiutavo dar 2005-aisiais metais ir, anot jo paties, už Lietuvą žais, tol, kol bus laukiamas ir kviečiamas padėti ekipai.

reklama

 

„Kiekvienais metais atrodo, kad jau laikas baigti karjerą rinktinėje ir skirti laiko šeimai, bet, kada jautiesi geidžiamas ir sezono metu neturėjęs traumų, norisi padėti Lietuvos rinktinei. Kol turime sveikatos naujienos, nusprendėme su broliu padėti komandai“, - apie ryžtą ir toliau vasarą vilkėti nacionalinės rinktinės marškinėlius sakė D.Lavrinovičius.

 

Praėjusį sezoną Kijevo „Budivelnik“ klube rungtyniavęs 212 cm ūgio krepšininkas žaidė lyg būdamas pirmosios jaunystės. Sezonas po daugiau nei 15 taškų rinkusiam rinktinės veteranui buvo vienas geriausių per karjerą. Tačiau kilę politiniai neramumai Ukrainoje antroje sezono dalyje galėjo nutraukti krepšinio pirmenybes šioje šalyje. 

 

„Manau, kad galėjo būti ir blogiau. Buvo svarstyta uždaryti čempionatą, tačiau jį pabaigėme ir nieko baisaus neatsitiko. Man buvo daugiau neramu dėl savo šeimos. Vaikams kiekvieną dieną reikėdavo važiuoti į mokyklą. Vėliau stengdavausi nekreipti dėmesio į tai, kas buvo rašoma ir rodoma per televiziją“, - apie patirtį Ukrainoje pasakojo krepšininkas.

 

D.Lavrinovičius rinktinėje debiutavo dvejais metais vėliau nei jo brolis Kšištofas. Nuo 2005-ųjų Senojo žemyno pirmenybių Serbijoje prabėgus devynioms vasaroms, rinktinės senbuvis yra matęs ne vieną jaunąjį talentą, bandžiusį pravertį komandos duris. Krepšininkas teigė, jog atvykę nauji žaidėjai turi visas galimybes pasirodyti gerai.

 

„Kiekvienais metais ateina jaunų ir talentingų krepšininkų. Šiai dienai nė apie vieną iš jų negalima pasakyti, kaip ne apie tinkamą žaidėją rinktinei. Jeigu treneriai kviečia, tu tikrai esi to vertas. Viskas žaidėjų rankose, kad įrodytų, jog jie yra tinkami komandai“, - pozityviai apie komandos naujokus atsiliepė pašnekovas.

 

Du tarptautinius titulus su mūsų šalies vyrų krepšinio komanda iškovojęs D.Lavrinovičius pareiškė norą laimėti dar vieną medalį Lietuvai ir skambia nata baigti karjerą nacionalinėje komandoje. 

 

„Žinote, kiekvieni metai gali būti paskutiniai rinktinėje. Norisi ją palikti su gera nuotaika ir gerais įspūdžiais“, - sakė D.Lavrinovičius.  

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >