reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 01 07, 16:31
D. Šalenga įtariamas vartojęs draudžiamus preparatus

Image
D. Kanapecko nuotr.
Kauno „Žalgirio“ krepšininko Dainiaus Šalengos karjeroje – netikėta pauzė: sportininko organizme rasta draudžiamų preparatų pėdsakų, rašo dienraštis „Kauno diena“.

 

Tarptautinės krepšinio asociacijų federacijos (FIBA) generalinis sekretorius Patrickas Baumannas informavo „Žalgirio“ klubą, kad po 2010 metų gruodžio 23 dienos Eurolygos rungtynių Maskvoje, kur žalgiriečiai išmėgino jėgas su „Khimki“ ekipa, dopingo kontrolės pareigūnai paėmė Kauno krepšininko D.Šalengos šlapimo mėginius ir, ištyrę A mėginį, jame rado stimuliantams priskiriamo metilheksanamino.

reklama

 

2009-aisiais Pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) įrašė metilheksanaminą į draudžiamų preparatų sąrašą.

 

FIBA uždraudė D.Šalengai dalyvauti tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose ir paprašė nuo sausio 6-osios per 10 dienų pateikti prašymą ištirti B mėginį, kuris galėtų patvirtinti arba paneigti A mėginio rezultatus. Jei krepšininkas nepasinaudos šia galimybe, galios A mėginio duomenys.

 

„Žalgirio“ klubui FIBA pranešimas buvo didelė staigmena, rašo dienraštis „Kauno diena“.

 

„Mes netoleravome ir netoleruosime tokių dalykų, kategoriškai atsiribojame nuo bet kokių galimų dopingo kontrolės pažeidimų. Esame tikri, kad komandos gydytojas D.Šalengai draudžiamų preparatų nedavė. Ar jie tikrai buvo vartoti, parodys tolesni tyrimai. Bet kokiu atveju D.Šalenga su komanda kol kas nesportuoja. Kaip bus ateityje, šiuo metu sunku pasakyti“, – teigė „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >