Evelina Žičkevičiūtė | Sportosavaite.lt
2011 02 06, 19:07
Blankokas lietuvių pasirodymas

Ramūnas Šiškauskas
Šiandien pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygoje - Valensijos „Power electronics“ su Robertu Javtoku. Lietuvio klubas nusileido „Regal Barcelona“ 67:85.

R. Javtokas rugtyniavo 16 minučių ir pelnė 6 taškus. Krepšininkas taip pat atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 4 kartus pažeidė taisykles bei kartą suklydo.

Akis į akį šiandien susigrūmė ir dvi lietuvių komandos. M. Katelyno Sevilijos „Cajasol“ įveikė Alikantės „Merdiano“ klubą su M.Andriuškevičiumi 77:67.

Mindaugas Katelynas žaidė 16 minučių ir taškų nepelnė. Aukštaūgis Martynas Andriuškevičius ant parketo praleido 25 minutes ir pelnė 4 taškus. Lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Nesėkmę Italijos čempionate patyrė ir „Armani Jeans“ su dviem lietuviais : Jonu Mačiuliu ir Marijonu Petravičiumi. Milano klubas nusileido Bielos „Angelico“ ekipai 90:95.

Per 17 minučių Jonas Mačiulis pelnė 7 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus,atkovojo kamuolį, tačiau 4 kartus pažeidė taisykles bei 3 sykius suklydo.

Marijonas Petravičius trenerio sprendimu žaidė tik 2 minutes ir taškų nepelnė. Lietuvis spėjo blokuoti vieną metimą ir sykį prasižengti.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete.

Užtikrintą pergalę Ukrainoje pasiekė Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ ekipa. Savo namuose jie sutriuškino „Goverlo“ krepšininkus 86:56.

Lietuvis aikštelėje praleido 15minučių ir pelnė 12 taškų. Atkovojo 4 kamuolius, vieną perėmė bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Vienvaldės lyderės poziciją Rusijos čempionate prarado Ramūno Šiškausko Maskvos „CSKA“ komanda. Šeštadienį maskviečiai patyrė nesėkmę prieš Kazanės „Uniks“ 54:63.

Lietuvis rungtynėms nebuvo registruotas.