2012 10 10, 14:18
„Barcelona“ su Šaru patiesė „Mavericks“

Juanas Carlosas Navarro
Antradienį ikisezoninėse rungtynėse Ispanijoje „Barcelona“ su Šarūnu Jasikevičiuimi rezultatu 99:85 (21:19, 21:21, 32:16, 25:29) užtikrintai įveikė Dalaso „Mavericks“, žaidusią be traumuoto Dirko Nowitzki.

Š. Jasikevičius per beveik 11 su puse minutės baudų metimais pelnė 3 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir du kartus suklydo.

Katalonijos klubas atitrūko trečiajame kėlinyje. Ketvirtajame amerikiečiai buvo priartėję, tačiau „perlaužti“ rungtynių jiems nepavyko.

Tai buvo trečias kartas, kai „Barcelona“ šventė pergalę prieš NBA ekipą. Pirmą kartą tai įvyko 2006 metais kai 104:99 buvo įveikta Filadelfijos „76ers“, 2010 metais neatsilaikė net ir Los Andželo „Lakers“ – 92:88. Iš viso katalonai su NBA komandomis žaidė septynis kartus.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro (5/9 tritaškiai) ir Pete'as Mickealas (6 atk. kam.) po 19, Nate'as Jawai'us 13, Marcelinho Huertas (8/8 baudos) ir Ante Tomičius (10 atk. kam.) po 12, Wallace'as 8, Alejandro Abrinesas ir C. J. Joe Inglesas po 5, Šarūnas Jasikevičius 3.

„Mavericks“: Chrisas Kamanas 15 (10 atk. kam.), Darrenas Collisonas 14, Eltonas Brandas 10, Shawnas Marionas 9, Jaredas Cunninghamas ir Dominique'as Jonesas po 7, Delonte Westas 6, Vince'as Carteris 5.