reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt redakcijos dienoraštis   
2011 08 31, 18:23
Ar pavyks Lietuvos rinktinei išvengti „lenkiškojo scenarijaus“?

Image
litnews.lt nuotr.
Šiandien Lietuvos rinktinė stos į pirmąją dvikovą Europos krepšinio čempionate su Didžiąja Britanija. Šių metų nacionalinė komanda neišvengė palyginimų su katastrofiškai pasirodžiusia ekipa Europos krepšinio čempionate Lenkijoje 2009-aisiais.

 

Lyginama ne tik todėl, kad po metų pertraukos į rinktinę sugrįžo keletas tos ekipos narių, bet pirmiausia dėl to, jog dabartinę komandą kamuoja tos pačios problemos, kaip ir „lenkiškąją“.

reklama

 

Gana lėtas žaidimo tempas, skylėta gynyba, klaidos, netaiklūs metimai iš patogių padėčių, gelbėjimasis „po vieną“ iš sudėtingų situacijų tapo Lietuvos rinktinės vizitine kortele.

 

Šių problemų priežastimis ir vėl įvardijamas Lietuvos krepšininkų amžiaus vidurkis, viršijantis 30 metų ir silpnas ryšys tarp komandos gynėjų bei aukštaūgių.

 

Šiandien į dvikovą su Lietuva stos labai neparankus varžovas – greita, jauna ir atletiška Didžiosios Britanijos ekipa, kurios neslėgs jokia atsakomybė dėl pralaimėjimo.

 

Kas galėtų padėti krepšininkams neapvilti į juos dedamų trijų milijonų vilčių?

 

Vilkimės, kad patyrę mūsų žaidėjai sugebės maksimaliai susikoncentruoti šioms rungtynėms ir visam čempionatui. Akivaizdu, kad laimės tas, kuris geriausiai pasiruoš psichologiškai.

 

Ir tikėkime, kad trijų milijonų troškimai mūsų krepšininkus įkvėps energingam žaidimui iš visos širdies, o ne atneš susikaustymą ir slegiantį nerimą.

 

Juk šį kartą čempionatas vyksta ne kokioje nors Lenkijoje, o krepšinio žemėje – Lietuvoje!

 

Lietuvos rinktinė čempionatą pradės 21 val. Portale Sportosavaite.lt jūs galite spėti šių rungtynių baigtį dalyvaudami totalizatoriuje ir laimėti krepšinio kamuolį bei Lietuvos sirgaliaus marškinėlius.

 

Šiuo metu dauguma totalizatoriaus dalyvių mano, kad Lietuva laimės 14 taškų persvara.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >