reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 04 08, 13:17
Antrą sezoną iš eilės „Žalgirio arena“ – lankomiausia Eurolygoje

Žalgirio arena
Žalgirio arena
Šį sezoną daugiausiai žiūrovų į Eurolygos rungtynes pritraukdavo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Antrus metus iš eilės „Žalgirio“ arena tapo lankomiausia Eurolygos varžybose.

 

Dvylika rungtynių „Žalgirio“ arenoje sužaidę žalgiriečiai į jas vidutiniškai priviliodavo net po 13 475 žiūrovus ir pagal šį rodiklį gerokai aplenkė visas Eurolygos komandas.

reklama

 

Didesnius nei 10 tūkst. sirgalių būrius į savo namų rungtynes pritraukė vos du Eurolygos klubai. Kartu su „Žalgiriu“ reguliariojo sezono grupėje rungtyniavusią Vitorijos „Caja Laboral“ komandą namų arenoje vidutiniškai palaikydavo 12 020 žiūrovų, o Tel Avivo „Maccabi“ į savo rungtynes surinkdavo po 10 925 aistruolius.

 

Žiūrovams mažiausiai patrauklūs buvo Kęstučio Kemzūros treniruojamos Gdynės „Asseco Prokom“ komandos ir Zagrebo „Cedevita“ klubų mačai. Šias komandas vidutiniškai palaikydavo kiek daugiau nei po 3 tūkst. žiūrovų.

 

„Top 16“ etape pritraukti žiūrovus sunkiausiai sekėsi Maskvos srities „Khimki“ komandai.

 

Žiūrovų skaičius komandų namų rungtynėse yra vienas svarbiausių kriterijų, į kuriuos Eurolyga atsižvelgia, klubams dalydama ilgalaikes A licencijas.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >