2010 11 16, 22:23
A.Iversonas pirmose Europos taurės rungtynėse neblizgėjo

Allenas Iversonas
Buvusios NBA superžvaigždės Alleno Iversono debiutas Europos taurės varžybose nebuvo labai sėkmingas, o jo atstovaujama komanda pralaimėjo, nors žaidė namuose.

Stambulo „Besiktas“ komandos marškinėlius apsivilkęs 35 metų gynėjas rungtynėse su Vršaco „Hemofarm“ per daugiau kaip 23 min. pelnė 15 taškų, tačiau pataikė tik 16 dvitaškių, o iki didžiosios pertraukos tebuvo surinkęs keturis taškus.

2 mln. JAV dolerių per metus turėsiantis gauti amerikietis dar atliko du rezultatyvius perdavimus, atkovojo tris kamuolius, pataikė 4/6 tritaškių ir surinko 11 naudingumo balų.

Kur kas kuklesnę algą gaunantis jo komandos draugas australas Adrew Ogilvy per beveik 31 min. pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

Pergalę „Besiktas“ iš savo rankų išleido paskutiniame kėlinyje, nors iki jo visus tris ketvirčius pirmavo (po pirmojo kėlinio – 10, po antrojo – 9, po trečiojo – 6 taškai). Hemofarm“ laimėjo rezultatu 91:94.