reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 01 24, 15:21
Ž.Savickas: „Kol kas lygiaverčio varžovo dar nesutikau“ (video)

Image
Ž. Savickas
Jeigu Lietuvoje egzistuotų sportininkų šlovės muziejus, tai jis, be abejonės, būtų pirmajame dešimtuke žmonių, kurie verti pakliūti į jį.

 

Tai – Žydrūnas Savickas – galiūnas, po tris kartus tapęs Europos ir pasaulio čempionu, dvylika kartų triumfavęs Lietuvos čempionate ir net šešerius metus iš eilės į viršų kėlė prestižinį „Arnold Strongman Classic“ apdovanojimą.

reklama

 

Per savo 23 metus trunkančią karjerą 38 metų biržietis pasiekė viską kas įmanoma šioje sporto šakoje. Jo sąskaitoje taip pat yra ir šeši Gineso rekordai.

 

„Apie 90 proc. varžybų laimiu pirmas vietas, jeigu labai nesiseka užimu antrą vietą ir labai retai trečią. Tai statistika, kurią, manau, vargu ar kam pavyks pagerinti. Man džiugu, kad man ją pavyko pasiekti. Nežinau, ar čia sėkmė padėjo, ar tiek jėgos turiu. Kol kas lygiaverčio varžovo dar nesutikau“, – tinklalapiui „SportoTV.lt“ teigė Ž.Savickas.

 

Stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas lietuvis per savo gyvenimą yra išdalinęs begalę interviu. Paskutiniu metu į Lietuvą buvo atvykę Arabijoje itin populiarios žiniasklaidos priemonės „Al Jazeera“, kurios auditorija yra milijardinė, žurnalistai. Savickas rado laiko ir tinklalapiui „SportoTV.lt“. Jis prisipažino, kad Lietuvoje jis sulaukia mažiau dėmesio nei užsienyje.

 

„Lietuvoje mane visi žino, bet nėra taip, jog kiekvienas praeivis norės su tavim nusifotografuoti. Tai manęs nevargina, galiu normaliai vaikščioti, o kai kuriose valstybėse yra pakankamai sunku, – tikino Ž.Savickas. – Žmonės kalbina, nori nusifotografuot, o kai sustoji – susidaro eilė. Dažniausiai taip būna Lenkijoje, Ukrainoje ir JAV.“

 

Be visų šlovės spindulių Ž.Savicko karjeroje galima ir vieną juodžiausių įrašų jo biografijoje. 2001 metais atletas patyrė itin sunkią traumą – Fareruose vykusiose varžybose lietuviui trūko abiejų kelių girnelių raiščiai.

 

„Tai buvo tikrai sunki ir gana reta trauma. Lietuvoje dar tokios nebuvo. Reabilitacija buvo taip pat sunki, nes gydytojai nebuvo susidūrę su tokia trauma, – aiškino Ž.Savickas. – Kaip tai atsitiko? Buvo pakankamai šalta. Paslydo viena koja – trūko vieno kelio raiščiai, visas svoris persimetė ant kitos kojos, kuri taip pat neatlaikė. Visa reabilitacija truko apie devynis mėnesius.“

 

Visgi Ž.Savickas tikina, kad traumos pasekmių nejaučia. Tinklalapiui „SportoTV.lt“ galiūnas prasitarė, jog pastaruosius keletą metų jo sportinė forma tik gerėja.

 

„Jeigu aš nebebūčiau toks stiprus, tai nebesportuočiau ir iš karto baigčiau karjerą, nes nebūtų jokio stimulo. Mano motyvacija yra paremta tuo, jog aš noriu pakelti daugiau, nei praėjusiais metais. Jeigu pakelsiu mažiau, tai reikš, kad mano rezultatai sustojo ir laikas pasitraukti. Galbūt su amžiumi žmogus praranda greičio, bet absoliuti jėga didėja“, – optimistiškai kalbėjo Ž.Savickas.

 

Tinklalapis „SportoTV.lt“ su Ž.Savicku taip pat kalbėjo apie karjeros pradžią, titulus, aforizmus, prašymus padėti perkraustyti daiktus bei Gineso rekordus.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >