reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 09 10, 15:11
„Vilniaus sporto mugėje“ – šimtai sportu besidominčių vilniečių

Image
Organizatorių nuotr.
Visą šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje šurmuliavo „Vilniaus sporto mugė 2012“. Daugiau nei 10 tūkst. vilniečių bei miesto svečių čia susirinko susipažinti su daugiau nei 100 sostinės sporto klubų bei mokyklų, išgirsti žinomų Lietuvos sportininkų pasakojimų, išbandyti dar nepažintas sporto rūšis.

 

„Susidomėjimas, kurio šiais metais sulaukė „Vilniaus sporto mugė“, dar kartą parodo, jog sporto populiarinimo renginiai mūsų šalyje yra labai reikalingi, – sako VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas. – Dalis apsilankiusiųjų teigė, jog dažnai jiems tiesiog pritrūksta informacijos, kokios yra galimybės sportuoti mūsų mieste, tad toks renginys – puiki platforma tiek apie save paskelbti sporto mokykloms bei klubams, tiek miesto gyventojams atrasti jiems tinkamiausią sporto šaką.“ M.Paulausko teigimu, planuojama, kad šis nemokamas sporto populiarinimo renginys taps tradiciniu bei bus rengiamas kasmet.

reklama

 

Sporto mugėje, prasidėjusiame rytine jogos pamoka, savo programas pristatė Vilniaus šokių klubai bei mokyklos, daugelio pamėgtų sporto šakų, tokių kaip futbolas ir krepšinis, propaguotojai. Taip pat – užsiimantys lietuviams dar egzotiškomis sporto šakomis: aikido, kiokušin karatė, brazilišku ju-jitsu, imtynėmis, kendo, gatvės gimnastika ir pan. Lankytojai galėjo išbandyti savo taiklumą elektroninėje šaudykloje, apsilankyti krepšinio, futbolo bei regbio mini treniruotėse.

 

Ekstremalaus sporto gerbėjai savo jėgas išbandė riedlenčių varžybose. Per pertraukas svečius linksmino „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos šokėjų pasirodymai.

 

Vilniaus sporto mugės svečiai klausėsi žymių Lietuvos sportininkų bei aktyvia fizine veikla besidominčių žmonių pasakojimų, galėjo kreiptis į juos dėl konkrečių patarimų. Apie vis populiarėjančius jėgos aitvarus ir aistrą jiems, virstančią gyvenimo būdu, pasakojo jėgos aitvarų instruktorė Aistė Ridikaitė. Profesionalus bėgimo treneris bei patyręs maratonininkas Povilas Rakštikas supažindino, kaip pasiruošti bėgti bei kaip pasirinkti tinkamą treniruočių programą. Lieknėjimo akademijos psichologė Giedrė Gutautė-Klimienė pasakojo apie emocinį valgymą bei tinkamą mitybą sportuojantiems.

 

Petras Nausėda, Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas, ledo ritulio klubo „Energija“ direktorius, ilgametis nacionalinės rinktinės žaidėjas supažindino susirinkusiuosius su ledo ritulio ypatumais. Apie dviračių sportą ir tai, kuo skiriasi treko bei plento dviračių sportas, pasakojo pasaulio dviračių čempionato vicečempionas bei jaunimo dviračių treko čempionas Remigijus Lupeikis.

 

Šiais metais VšĮ „Sveikas miestas” organizavo ir padėjo įgyvendinti tokius fizinį aktyvumą skatinančius renginius kaip paplūdimio sporto šakų šventė prie Baltojo tilto, MTB Dviračių maratonų taurė 2012, „Vilnius Challenge 2012“, velomaratonas „Vilnius 2012“, IX-asis Vilniaus maratonas, Vilniaus sporto festivalis „Žydrūno Savicko taurei laimėti” ir kt.

 

Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“ – Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, organizuojanti ir kuruojanti didžiuosius sporto renginius, sveikatingumo užsiėmimus Vilniaus mieste, taip pat vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >