reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 08 24, 01:51
„Velomaratoną“ laimėjo Vaitkus, išbandė ir Vanagas 
Image
Profesionalų finišas
Velomaratono” 100 kilometrų lenktynėse „Toyota SPORT“ važiavime nugalėjo po pertraukos į sportą grįžęs Tomas Vaitkus. Dešimt ratų arterinėmis Vilniaus gatvėmis klaipėdietis įveikė per 2 valandas 15 minučių ir 26,325 sekundės.

Į finišo tiesiąją pirmąjį įvažiavusį T. Vaitkų bandė pagauti atitinkamai antrą ir trečią vietas užėmę Paulius Šiškevičius (2:15:26.494) ir Darijus Džervus (2:15:26,513), tačiau lyderis nežymią persvarą išlaikė ir, palaikomas kelių šimtų fanų šūksnių, finišavo pirmas.

 

Tarp geriausių „Velomaratono” profesionalių dviratininkų kova vyko iki paskutinių metrų.  Net penki dviratininkai finišavo sekundės intervale. Su minėtais  T. Vaitkumi, P. Šiškevičiumi ir ir D. Džervu lyderiu  grupėje mynė ir Gediminas Kaupas (2:15:26,672) bei Žydrūnas Savickas (2:15:27,988).

reklama

 

„Šiuo metu „Velomaratono“ varžybos Lietuvoje yra labiausiai žinomos, čia susirenka daugiausiai profeesionalių dviratininkų ir žmonių į juos pažiūrėti. Malonu laimėti. Tikrai nebuvo lengva. Laimėti norėjo visi pagrindiniai konkurentai. Starte visi slapta svajojo finišuoti pirmi, kova vyko nuo pirmųjų iki paskutinių metrų.

 

Džiaugiuosi, kad man grįžta forma. Tikiuosi, pavyks grįžti į profesionalų sportą. Dar noriu palenktyniauti. Priešininkams linkiu toliau progresuoti ir siekti aukščiausių rezultatų, pakliūti į profesionalias komandas ir taip garsinti Lietuvą“, - sakė nugalėtojas.

 

Mėgėjai neskubėjo

 

Mėgėjų važiavime dalyvavo daugiau nei šeši tūkstančiai dviračių mėgėjų, sekmadienio popietę nusprendusių draugiškai numinti pasirinktinai 10, 20 arba 30 kilometrų.

 

Tarp mėgėjų važiavo ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, bei „Velomaratono“ idėjos autorius ir organizatorius Benediktas Vanagas, nusprendęs pirmą kartą išbandyti trasą kartu su visais renginio dalyviais.

 

Organizatorių teigimu, jauniausiam važiavimo dalyviui nebuvo nei vienerių, o vyriausiam – 81-eri metai.

 

Mėgėjai buvo apdovanoti ne už tai, kad atvažiavo greičiau, o už originalumą, aktyvumą ir kitus panašius kriterijus. Todėl šiame važiavime svarbiausia buvo ne greitis, o saugumas ir gera nuotaika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Tikrai nebuvo lengva. Laimėti norėjo visi pagrindiniai konkurentai, kova vyko nuo pirmųjų iki paskutinių metrų", - sakė T. Vaitkus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekimo ministras duoda startą mėgėjų važiavimui

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >