reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 01 31, 13:03
Sustabdė vakarinių Kauno plaukimo centro abonementų pardavimą

Image
sportosavaite.lt
Dėl stipriai išaugusio lankytojų srauto Kauno plaukimo centre laikinai stabdomas vakarinių abonementų pardavimas. Toks lankytojus antplūdis, kuomet ne visi norintys gali patekti į rekonstruotą „Girtučio“ baseiną, fiksuojamas jau antrą kartą.

 

Kauno plaukimo centre nuo šio šeštadienio, vasario 1 d., dviem savaitėm stabdomas naujų vakarinių mėnesinių leidimų pardavimas. Esamiems Kauno plaukimo centro lankytojams mėnesinių leidimų pratęsimas galimas.

reklama

 

Naujiems rekonstruotuose „Girstučio“ rūmuose veikiančio plaukimo centro klientams rekomenduojama pasirinkti dienos laiką nuo 6.30 iki 16 val. arba apsilankyti savaitgaliais.

 

„Išanalizavę sistemos duomenis matome, kad šiuo metu pasiekėme vakarinio užimtumo piką. Siekiant išvengti nepatogumų, naujiems lankytojams siūlome pasirinkti dieninį laiką. Atnaujinti vakarinių abonementų prekybą planuojame artimiausiu metu, tolygiai pasiskirsčius lankytojų srautams“, - teigė Kauno plaukimo centro direktorius Mindaugas Špokas.

 

„Tai jau antrasis kartas, kai Kauno plaukimo centrui tenka stabdyti vakarinių abonementų pardavimą. Tai įrodo, jog pernai po rekonstrukcijos atidarytas naujasis plaukimo centras yra reikalingas kauniečiams“, - sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

 

Nuo rudens Kauno plaukimo centre abonementams naudojamos elektroninės vardinės kortelės. Jos naudingos ne tik dėl lankytojų apskaitos, tačiau ir dėl saugumo. Į Kauno plaukimo centrą įėjęs klientas pirmiausiai turi pateikti abonementą. Tuomet administratorius kompiuterio ekrane mato žmogaus nuotrauką ir tik tuomet klientui išduodama elektroninė apyrankė su rakteliu nuo spintelės.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >