reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 01 15, 18:34
Susijungia „Nike Aš bėgu“ ir Vilniaus pusmaratonio bėgimai

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Gegužės 26 d. įvyks jau antrasis „Nike Aš bėgu. Vilnius“ tarptautinis bėgimo renginys, kuris susijungia su Vilniaus pusmaratoniu, nuo šių metų tampančiu bėgimo renginio  „Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis“ dalimi.

 

Į renginį tikimasi sutraukti daugiau nei 5 tūkst. bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos bei užsienio. Renginio dalyviai jėgas išbandyti galės 21, 10 ir 5 km distancijose, o mažiesiems bus organizuojamas specialus „Planeta“ vaikų bėgimas.

reklama

 

„Du pavasarį vykstančius bėgimo renginius sujungti buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių, – teigia „Nike Aš bėgu“ renginio iniciatorės – sporto prekių gamintojos „Nike" – prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Visų pirma, norisi Vilniuje surengti didelę, įspūdingą pavasario bėgimo šventę, kuri pritrauktų kuo daugiau bėgimo entuziastų bei dar tik pradedančių atrasti šį sportą. Mūsų tikslas – tapti didžiausiu pavasarį vykstančiu bėgimo renginiu Lietuvoje, populiarinti bėgimą visoje šalyje ir įkvėpti žmones aktyviau leisti laisvalaikį.“

 

Tikimasi, kad šiais metais pavasarinis bėgimo renginys pritrauks ne tik daugiau nei 5 tūkst. mėgėjų, bet ir profesionalius atletus, kurie savo pavyzdžiu sieks įkvėpti kitus. Visi užsiregistravę dalyviai gaus specialius „Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis“ marškinėlius dovanų, o renginio metu dalyvių bei susirinkusių žiūrovų lauks įvairios atrakcijos ir aktyvacijos. Renginio organizatoriai šiais metais taip pat rinks lėšas ir labdaros organizacijai „Gelbėkit vaikus“ – kiekvienas besiregistruojantis į bėgimą dalyvis galės paaukoti 5 arba 10 Lt organizacijos vykdomai „Mergaičių programai“. Planuojama, kad bėgimas vyks Vilniaus centre, senamiestyje. Tiksli trasa bus paskelbta artimiausiu metu.

 

„Džiaugiamės, kad lietuviai noriai keičia savo įpročius ir laisvalaikiu vis dažniau užsiima aktyvia veikla, reguliariai bėgioja ir vis dažniau dalyvauja bėgimo renginiuose, – sako Vilniaus pusmaratonį organizuojančios Všį „Tarptautinis maratonas“  direktorius Darius Mikulis. – Bėgimo renginiai Lietuvoje kasmet sulaukia vis didesnio palaikymo, pritraukia vis daugiau dalyvių, kurie sudalyvavę viename bėgime, mielai grįžta ir kitais metais. Tikime, kad šis renginys taip pat prisidės prie bėgimo kultūros Lietuvoje ugdymo.“

 

Norintys dalyvauti tarptautiniame bėgime „Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis“ turi užpildyti registracijos anketą oficialioje bėgimo renginio svetainėje: www.nikeasbegu.lt

 

Tarptautiniai „Nike“ bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose – šiemet juose dalyvavo beveik 400 tūkst. bėgimo entuziastų. Pirmą kartą Vilniuje 2012 m. gegužės 26 d. vykęs „Nike Aš bėgu. Vilnius“ renginys sutraukė daugiau nei 2 tūkst. bėgikų, kurie jėgas išbandė 5 ir 10 km trasose. Praėjusiais metais pradėtas organizuoti Vilniaus pusmaratonis sutraukė beveik tūkstantį dalyvių.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >