reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 05 04, 12:15
Šuolininkas į aukštį R. Stanys pasirengimą olimpiadai pradėjo Portugalijoje

Image
Raivydas Stanys
Geriausias Lietuvos šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys šiuo metu Portugalijoje ruošiasi svarbiausiems šių metų startams – Europos lengvosios atletikos čempionatui Helsinkyje ir olimpinėms žaidynėms Londone.

 

30 vietą pasauliniame reitinge tarp šuolininkų į aukštį užimantis 25-erių lietuvis šiemet tikisi iškovoti medalį arba bent patekti į stipriausiųjų penketuką. Olimpinėse žaidynėse sportininko tikslas – patekti į finalą.

reklama

 

Lietuvos čempionate pastaraisiais metais R. Stanys pirmosios pozicijos niekam neužleidžia jau keletą metų iš eilės.

 

Portugalijoje surengtoje treniruočių stovykloje vienas geriausių Lietuvos lengvaatlečių dirba pagal trenerių sudarytą planą, pagal kurį aukščiausią sportinę formą jis turėtų pasiekti per olimpines žaidynes liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje.

 

„Sąlygos čia puikios – apgyvendinimas, maitinimas, inventorius – viskas aukščiausio lygio, netoliese – Atlanto vandenynas. Tad belieka intensyviai dirbti ir siekti geriausios formos. Šioje stovykloje daugiausia dėmesio skiriame jėgos greičiui, šoklumui, bet taip pat jau darome ir technines šuolių į aukštį treniruotes“, - pasakojo sportininkas, iš Portugalijos į Lietuvą grįšiantis gegužės 7 d.

 

Lengvaatlečių pamėgtoje bazėje Albufeiros mieste dažnai treniruojasi ir Rusijos šuolininkai į aukštį, kurie tradiciškai yra vieni stipriausių pasaulyje. Šiuo metu čia darbuojasi ir pasaulio vicečempionas Aleksejus Dmitrikas, pasauliniame reitinge užimantis penktąją vietą.

 

„Labai svarbu, kad galiu treniruotis greta tokių žvaigždžių, kaip Aleksejus. Dauguma šuolininkų į aukštį kuo puikiausiai bendrauja tarpusavyje, stengiasi padėti vieni kitiems, o labiau patyrę negaili patarimų jaunesniems kolegoms. Čia nėra tokios konkurencijos, kuri užgožtų draugiškus santykius ir tuo labai džiaugiuosi“, - pasakojo R. Stanys.

 

Lietuvos šuolininkas į aukštį pernai peršoko kartelę, iškeltą į 2,28 m aukštį – tai yra geriausias sportininko asmeninis pasiekimas ir antrasis visų laikų rezultatas Lietuvoje. Šiuo metu jo tikslas – įveikti 2,30 m aukštį.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >