2012 11 05, 17:13
Stipriausia Lietuvoje – Vilniaus miesto jaunučių sporto rinktinė

Taurė
Finišavo pusmetį visoje Lietuvoje vykusios jaunučių sporto žaidynės. Susumavus rezultatus – 20-yje sporto šakų iškovotus taškus, paaiškėjo, jog Vilniaus miesto jaunučių rinktinė, surinkusi 25241,64 taškų, miestų grupėje iškovojo I-ąją vietą ir 1052,6 taškais aplenkė Kauno jaunučių rinktinę.

Tai yra pirmasis Vilniaus miesto jaunučių rinktinės laimėjimas nepriklausomos Lietuvos jaunučių žaidynių istorijoje.

Vilniečiai pirmąsias vietas iškovojo net devynių sporto šakų varžybose: dziudo, futbolo, graikų-romėnų imtynių, merginų krepšinio, merginų rankinio, stalo teniso, teniso, vaikinų tinklinio, merginų paplūdimio tinklinio.

Žaidynių atrankos varžybose 20-je strateginių sporto šakų (badmintonas, baidarių ir kanojų irklavimas, boksas, buriavimas, dviračių sportas, dziudo, futbolas, imtynės, irklavimas, krepšinis, lengvoji atletika, plaukimas, rankinis, stalo tenisas, sunkioji atletika, šaudymas, šiuolaikinė penkiakovė, tenisas, tinklinis, žolės riedulys) rungėsi apie 20 tūkst. jaunųjų sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.