reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

www.stalotenisas.lt   
2009 10 09, 13:44
Stalo tenisas. R. Paškauskienė dalyvaus „Pasaulio moterų taurėje“

Image
R. Paskauskiene
Rūta Paškauskienė pakviesta dalyvauti stalo teniso „Volkswagen 2009 Pasaulio moterų taurėje”, kuri vyks spalio 10-12 d. Guangzhou (Kinija). Tai yra pirmas kartas kai Lietuvos atstovė yra pakviesta dalyvauti pasaulinėse pirmenybėse.

Stalo tenisininkė gavo asmeninį kvietimą dalyvauti Pasaulio taurėje, kurios prizinį fondą sudaro 150 000 JAV dolerių.

 

„Volkswagen 2009 Pasaulio moterų taurėje” dalyvauja 6 žemynų atstovės, tuo tarpu tik 2 žemynų – Azijos ir Europos – atstovės turnyrą pradės pagrindinėje lentelėje. Afrikos, Pietų Amerikos, Šiaurės Amerikos ir Australijos žemynų atstovės kovos dėl patekimo į pagrindinį turnyrą žaisdamos “Tarpžemyninėje taurėje”, ir tik nugalėtoja turės teisę prisijungti prie 15 pajėgiausių stalo tenisininkių.

reklama

 

Šešiolika pagrindinio turnyro dalyvių bus paskirstytos į 4 grupes po 4 žaidėjas. Grupėje užėmusios 1-2 vietas, žais dėl pagrindinio prizo – 45 000 JAV dolerių. Rūta, pagal pasaulinį reitingą (Nr.36), skirstyta 15 numeriu.

 

2008 m. Pasaulio moterų taurės nugalėtoja Li Xiaoxia (3), skirstyta 2 numeriu. Pirmu numeriu skirstyta, pasauliniame reitinge užimanti 2-ąją vietą – GUO Jie.

 

Pagal reitingą į turnyrą pateko 3  Europos žaidėjos. Tai 16 vietą reitinge užimanti ir 9 numeriu skirstyta Austrijos atstovė Liu Jia, bei 11 numeriu skirstyta olandė Li Jiao (20). Taip pat, pasauliniame reitinge 27 vietą užimanti vengrė Krisztina Toth. K.Toth pagrindinėje lentelėje skirstyta 14 numeriu.

 

Burtai bus traukiami šiandien, spalio 9 d.

 

Sportosavaite.lt 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >